Воскоплави для депіляції касетні і для гарячого воску

Сьогодні депіляція гарячим воском вкрай популярна серед жінок. Її популярність пов’язана з тим, що ціна на процедуру помірна і доступна для кожної жінки, крім того, депіляція ефективно бореться з небажаним волоссям.

2670_0Сьогодні багато жінок практикують цю процедуру в домашніх умовах. Придбати все необхідне для депіляції в магазинах дуже просто. Щоб провести депіляцію віск потрібно гарненько розігріти, а щоб полегшити цей процес, виробники винайшли спеціальний винахід, який називається воскоплав.

До речі, ви можете купить кассетный воскоплав за вигідними цінами на сайті kosmetologia.com.ua вже сьогодні.

Який воскоплав підійде?

Як для практикуючих депіляцію вдома, так і для професійних косметологів, виробники пропонують широкий вибір апаратів. Вибір відповідного буде залежати від того, який вид депіляції ви бажаєте провести.

Розглянемо найпопулярніші пристосування для розігріву воску, cреди них:

— касетний. Він відмінно підійде для розігріву воску в картриджах. Так як віск в такому воскоплаві знаходиться в картриджах, часто цей прилад називають картриджним воскоплавом або просто касетним;

— баночний. Віск в таких приладах плавиться безпосередньо в банках. Такі прилади можна зустріти в салонах краси, де необхідно швидко розігріти велику кількість воску. Незважаючи на те, що його потрібно використовувати тільки в салоні краси, багато жінок купують цей прилад для особистого використання на дому;

— комбінований. Такий прилад дає можливість розігрівати віск різними методами, як в касетах, так і в банках;

— воскоплав для депіляції і парафінотерапії. Прилад є різновидом баночного воскоплава. Дозволяє розігріти віск або парафін для проведення парафінотерапії.

Слід зазначити, що всі моделі воскоплава досить зручні в застосуванні, а вибір потрібно робити виходячи зі своїх потреб.

Використання касетного воскоплава є зручним в домашніх умов. Такий прилад оснащений роликовим аплікатором, який дозволить нанести віск тонким шаром і рівномірно. Баночний для застосування на дому не такий зручний, адже нанесення воску передбачає використання шпателя, який необхідно придбати заздалегідь.

Як працювати з воскоплавом?

Воскоплави — це прості прилади, для використання яких необов’язково мати спеціальні навички. Кожен може скористатися воскоплавом, попередньо прочитавши всі вказівки в інструкції.

Розглянемо деякі особливості:

— касетний воскоплав буває однокартріджним або подвійним. Другий варіант приладу зручний тим, що виключає необхідність повторного розігріву воску. Використання приладу просте, все що потрібно, просто вставити в прилад картридж, знявши захисну плівку. Прилад підключається до мережі і вже через 20 хвилин можна проводити депіляцію;

— баночний воскоплав дуже популярний в косметології. У такому приладі можна розігріти віск в таблетках і віск в гранулах. Обов’язкова умова для баночного воску — його нанесення за допомогою шпателя.

Як ви вже могли помітити, для проведення депіляції на дому, найкраще скористатися касетним воскоплавом. Ціна на такий прилад зовсім не кусається, а депіляція за допомогою такого приладу проходить швидко і без ризику опіків.

Якщо ви вибираєте воскоплав для свого косметологічного кабінету, то краще віддати перевагу баночним моделям, або придбати комбінований воскоплав.