Волосся без посічених кінчиків

Зараз самою глобальною проблемою сучасних жінок є посічене волосся. Його важко розчісувати після використання бальзаму. Що ж робити? В першу чергу слід зробити стрижку. Другим пунктом стане проходження курсу масажу, але його слід робити тільки в разі, якщо у вас не випадає волосся і немає лупи. І третім пунктом — в раціон додайте морську рибу, тому що в ній багато поліненасичених жирних кислот і легкозасвоюваних людським організмом білків, які вкрай необхідні волоссю.

2ghjkjmhgbfvЧому ж волосся січеться? Однією з причин можуть бути гребінці і шпильки, які зроблені з неякісних матеріалів, сушіння феном, часте застосування стайлерів та фарбуванні волосся. Якщо волосся стало обламуватися майже біля самих коренів і з’явилися вогнища облисіння, то спочатку жінці потрібно прибрати зовнішні подразники, а потім використовувати відновлюючі засоби.

Другою причиною може бути нестача вітаміну А або проблеми з ендокринною системою. Якщо у вас стало волосся ламатися на відстані 3-5 см від шкіри, а так само воно стало сильно тонкими, то, в першу чергу, слід пройти обстеження в ендокринолога, виконати прийом курсу вітамінів А і Е і робити зміцнюючі маски. Під час лікування голову мийте якомога рідше.

Якщо ви дуже часто користуєтеся технікою для стайлінгу, то, в даному випадку, буде сильно пошкоджуватися волосся, особливо на кінчиках. Що робити в цій неприємній ситуації? Купіть засоби для пошкодженого волосся або раз на тиждень користуйтеся масками з реп’яховою олією.