Водна дієта для схуднення

Перед жінкою часто виникає вибір: худнути чи ні. Кожна з нас хоче просто бути чарівно красивою, або іншими словами бути в формі. Один з численних способів втілення в життя цього бажання — це водна дієта для схуднення.

vodnaya-dieta.1Безсумнівно, вода є важливим елементом навколишнього середовища. Навіть в деякому сенсі вода — це життя. І це не дивно, адже все живе і прекрасне на землі з’явилося з води. Та й сама людина складається на 75% з води. І для нормальної життєдіяльності, слід пити багато чистої води. Адже саме вона приносить в клітини організму такі корисні речовини, як солі, мінерали та вітаміни. Залишаючи все корисне, вона виводить з організму різні відходи життєдіяльності, очищаючи кишечник.

Отже, водна дієта для схуднення — це шанс не тільки стати стрункою, а так само провести чистку організму. І все ж варто пам’ятати, що у кожної дієти є як свої плюси, так і мінуси. Не всім знайоме почуття міри, а надлишок води в організмі це не так вже і добре. Багато лікарів застерігають прихильників водної дієти. Якщо води в організмі дуже багато, то існує можливість, що вона виведе з організму мінеральні речовини, в результаті чого з’являється небезпека токсикозу, збільшення внутрішнього тиску. Тому будьте розумними!

Застосування водної дієти для схуднення ділиться на кілька етапів:

Натщесерце давайте почнемо день зі склянки відфільтрованої води. За бажанням можна додати кілька крапель лимонного соку.

Протягом дня слід випивати приблизно 6-8 склянок чистої води. Кількість склянок залежить від власної ваги: на один кілограм тіла припадає 40 мл води. Поглинання даної кількості води змушує працювати весь організм, внаслідок чого втрачається відчуття голоду і бажання що-небудь з’їсти. Якщо ж існують якісь фізичні навантаження або на вулиці спека, то норму можна трохи збільшити.

Так само слід пам’ятати, що воду треба приймати в певний час: за 20-30 хвилин до їди або ж через дві години після їжі. Під час прийому їжі пити не бажано. Вода, випита відразу після їжі або під час, «попроситься» назовню приблизно через 15 хвилин, вона захопить з собою неперетравлені залишки їжі і прирече їжу, яка залишилася гнити.

Ну що ж, перетворіть свою дієту в своєрідну гру: купіть красиві склянки, для шарму придбайте соломинку. Полюбіть воду і пийте її зі смаком, повільно, невеликими ковтками. Найголовніше — просто отримуйте задоволення!