Вміння спілкуватися та імідж успішної жінки

Справити враження і зіграти на імідж успішної жінки можливо в перші дні після знайомства зі співробітниками, новим приятелем або з людьми з чужої компанії. Успішність залежить не тільки від того, як нас сприймають люди, але і як сприймаєте їх ви. Не потрібно робити поспішних суджень про людей, постарайтеся спочатку хоча б трохи розібратися в тому, хто чого вартий.

стиль-бизнес-леди-одежда-17До речі, іміджмейкери кажуть, що потрібно ставитися до нових знайомих, як ніби вони представляють собою пресу. Тобто спілкуватися слід саме в такому ключі. Ви ж не будете розповідати журналістам про перипетії особистого життя або проблеми з начальником, ось і тут поводьтеся саме так. Варто зазначити, якщо вам потрібні послуги стиліста-іміджмейкера, то рекомендуємо перейти по ссылке вже зараз.

Відвертість з малознайомими людьми не потрібна, ви ще не знаєте людину, щоб в повній мірі їй відкриватися. А якщо будете критично про когось відгукуватися, то і взагалі є ризик згадування знайомих або друзів співрозмовника. Потім доведеться виплутуватися з ситуації, все це ні до чого.

У непростих ситуаціях, які можуть вплинути на вашу психологічну рівновагу, наприклад, звільнення, теж важливо зберігати своє обличчя. Психологи рекомендують приховувати почуття гніву, якщо воно є, але ні в якому разі не показувати, що ви розчавлені, тобто йти потрібно гідно.

Ще одна порада — не потрібно спалювати за собою всі мости. Нехай контакти залишаються, не має значення, що зараз у вас тут не склалося. Успішна жінка — та жінка, яка готова відповісти за свої слова і якій за свої слова не соромно.

Тактовно потрібно поводитися з усіма вашими друзями, але ще більш тактовно зі своїми ворогами, точно знаючи, хто чого вартий. Лайка, образи — все це не для успішної, сучасної жінки. Ви повинні навчитися відповідати так, щоб у ваших співрозмовників і кривдників не знаходилося слів і вони розуміли з ким мають справу.