Властивості і переваги вітаміну D3

Чи знаєте ви, що вітамін D3 впливає на наше самопочуття і настрій? У цьому може бути секрет отримання більш тривалого і кращої якості життя, враховуючи, що є багато корисних властивостей, які дає нам ця поживна речовина.

detail_picture-34cecc76672f5b1f69a78d080189b7c6 (1)Як правило, ми можемо знайти його в деяких тканинах нашого тіла, так як він може бути отриманий шляхом синтезу шкіри під впливом сонця, але ми також можемо отримати цей дорогоцінний вітамін за допомогою харчових добавок. Хочете дізнатися більше? Ми розповімо вам про основні властивості і переваги вітаміну D3 і про те, як найкраще його отримати. Відкрийте для себе це!

Що таке вітамін D3?

Вітамін D3 є живильною речовиною, яка належать до групи вітамінів D. Це жиророзчинний вітамін, який, як правило, наша шкіра синтезує під впливом сонця, хоча цього також можна досягти за допомогою харчових добавок, які компенсують нестачу цього вітаміну. Його роль дуже важлива для організму, так як без цього вітаміну неможливим є правильне засвоєння кальцію або оптимальне згортання крові.

Переваги вітаміну D3

Вітамін D3 дає нам безліч переваг для нашого здоров’я, починаючи з поліпшення самопочуття і поліпшення нашого настрою. Але на додаток до цього цей вітамін забезпечує й інші переваги, такі як:

 

 • Покращує когнітивне благополуччя.
 • Допомагає здоров’ю суглобів і кісток.
 • Запобігає виникненню остеопорозу.
 • Знижує ризик переломів кісток.

Ці області, в яких вітамін D3 впливає, важливі, особливо для тих, хто займається спортом на витривалість, оскільки вони часто можуть відчувати біль або дискомфорт в суглобах. З хорошою дозою вітаміну D3, яку ви можете отримати з харчовими добавками, ви можете запобігти тривалому болю в суглобах і поліпшити фізичний стан, уникаючи передчасного старіння.

Крім того, вітамін D3 впливає на артеріальний тиск, особливо в поєднанні з кальцієм. Таким чином, можна боротися з метаболічними захворюваннями, такими як діабет, гіпертонія і навіть ожиріння.

Для чого потрібен вітамін D3?

Вітамін D3 служить для:

 

 • Контролювання артеріального тиску
 • Регулювання функціонування імунної системи.
 • Моніторингу дублювання і загибелі клітин (для боротьби зі старінням).
 • Стабілізування передачі нервових імпульсів.
 • Засвоювання і підтримки кальцію і фосфору в кістковій системі (кістки і зуби).
 • Роботи по оптимальному згортанні крові.

Таким чином, вітамін D3 зустрічається в трьох великих областях: в кістках і суглобах завдяки фосфо-кальцієвому балансу, що дозволяє підтримувати гнучкість, стійкість і якість кісток; в імунній системі для запобігання інфекцій і захворювань; і в життєвому циклі клітини.

Причини і симптоми дефіциту вітаміну D3

Дефіцит вітаміну D3 в нашому організмі може викликати різні проблеми, від депресії або різних когнітивних проблем до погіршення обміну речовин або посилення дегенеративних процесів в організмі.

Дефіцит вітаміну D3 може викликати такі симптоми, як:

 

 • Втома.
 • Нервозність.
 • Слабкість або лінь.
 • Карієс, запалення або кровотеча ясен.
 • Порушення сну.

Де знайти вітамін D3?

Деякі продукти, в основному яйця або риба, є основними постачальниками вітаміну D3. Хоча його також можна отримати, загоряючи з голою шкірою. Проте, важко отримати оптимальний рівень цього вітаміну, який так важливий для організму, тому вітамінна добавка необхідна.

Є доступні продукти з вітаміном D3, такі як детримакс 2000 мо, які дозволяють отримати оптимальне розчинення поживних речовин. Харчові добавки на основі вітаміну D3 дозволяють отримувати необхідну кількість поживних речовин. для забезпечення оптимального і повного синтезу протягом року.

Добавки з вітаміном D3 також дозволять вам знизити ризик дефіциту цього вітаміну в організмі, що може поставити під загрозу ваше здоров’я. З їх допомогою ви будете лікувати нестачу вітаміну D в організмі, а також інші стани, такі як псоріаз, рахіт, остеопороз або м’язова слабкість.

Нова фармацевтична форма вітаміну D3 допоможе вам краще засвоювати живильні речовини і забезпечить вас основними перевагами цього дорогоцінного і дефіцитного вітаміну. Спробуй це!