Визначаємо свій тип шкіри. Частина 2

Комбінована шкіра в Т-зоні (лоб, ніс і підборіддя) жирна, а щоки сухі. Якщо у вас запалення трапляються тільки у Т-зоні, то можна з упевненістю сказати що у вас швидше за все комбінована шкіра обличчя. Так як шкіра неоднорідна то для неї необхідний особливий догляд, який знімає надлишки жиру в Т-зоні і зволожує і захищає шкіру на сухих ділянках.

testЄ ще чутлива і нормальна шкіра. Нормальна шкіра в основному зустрічається до 15 – 20 років, а далі під впливом вікових гормональних змін змінюються на три основних типи, хоча бувають випадки, коли нормальний тип шкіри зберігається на все життя. Чутливість шкіри ж в основному проявляється при неправильному догляді за шкірою або в силу алергічних реакцій організму на компоненти косметичних і не тільки косметичних засобів.

Якщо серед описаних типів шкіри ви все ще не визначили свій тип, то можу порадити зробити такий дослід. Потрібен м’який гель для вмивання, з його допомогою вмийтеся, витріть обличчя насухо і почекайте 20 хвилин. Коли відведений час пройде, промокніть обличчя тонкою паперовою серветкою. Якщо у вас суха шкіра на серветці практично нічого не залишиться, ну може пару дрібних жирних точок. Якщо шкіра жирна, то серветка стане жирною скрізь і на щоках теж. Якщо ж шкіра комбінована то жирні плями залишаться тільки в області Т-зони.

Складного в цій процедурі немає нічого, зате тепер ви точно будете знати засоби, якої серії собі купувати.