Визначаємо стать майбутньої дитини по місяцю зачаття

Багато батьків бажають визначити стать дитини задовго до її народження, а іноді і до її зачаття. Хтось хоче хлопчика, продовжувача роду, а хтось хоче дівчинку-принцесу. Щоб встановити стать дитини після двадцятого тижня вагітності застосовують ультразвукове обстеження, а при правильному розташуванні плода ультрасучасні технології показують результат навіть раніше.

e8a7f7e96845c50968d7e5db6b0fd4ec_800x600Є чимало традиційних способів, відомих протягом декількох століть:

 

  • китайський метод;
  • японський метод;
  • по резус-фактору;
  • по групі крові;
  • по оновленню крові та інші.

Визначення статі дитини по місяцю зачаття

Цей спосіб сягає корінням у часи стародавнього Китаю. Археологи, розкопуючи залишки пекінського храму, знайшли записи, які містили таблиці для встановлення статі дитини. Переказ свідчить, що таблиці були створені наближеними до імператора людьми, щоб запрограмувати народження хлопчика, який в майбутньому успадкує імператорський трон.

Цей документ знаходиться на зберіганні в Інституті наук Пекіна, однак, вчені продемонстрували таблиці, щоб нинішнє покоління могло застосувати древній досвід. Китайці і до сьогоднішнього дня впевнені в цьому способі.

Суть китайської методики

Цей спосіб має на увазі визначення статі дитини по місяцю зачаття. Вік майбутньої матері й місяць зачаття оформлені однією таблицею. Зліва записується вік майбутньої матері, а зверху — місяць запліднення. Наприклад, якщо жінці двадцять п’ять років, а зачаття було в липні, то народитися повинна дівчинка. Вчені з Китаю запевняють, що встановлення статі малюка по місяцю зачаття правдиве більш ніж в 95% випадків.

Соціальне анкетування, проведене серед жінок, які замислювалися над питанням про стать малюка, свідчить про набагато меншу правдивість цього способу (десь 50 на 50). Цей показник можливий через те, що в стародавньому Китаї вік рахується з моменту зачаття. В силу цих обставин вважається, що для встановлення статі дитини за цією методикою потрібно до віку майбутньої матері додати дев’ять місяців.

Як би там не було, але при плануванні дитини цей спосіб теж має право на життя. При застосуванні різноманітних методів і їх аналізі, може бути, вам вдасться вгадати, коли потрібно зачати дитину бажаної статі. Правда, коли в перший раз спіткала невдача, то можна спробувати ще раз. Адже по-справжньому важливо, щоб діти були здоровими, а зовсім не їх стать.