Визначаємо дату народження дитини. Частина 1

Коли жінка дізнається про те, що вагітна, природно, їй хочеться дізнатися дату народження своєї дитини. Всі знають, що пройде 9 місяців, перш ніж малюк з’явиться на світ, але не кожному відомо, що лікарі-акушери вираховують термін вагітності дещо іншим методом — за допомогою акушерських тижнів. Тому термін, який визначив лікар, буде відрізнятися на деякий проміжок часу від терміну, визначеного самою вагітною. Якщо Вам відома дата зачаття, то про це слід сказати гінекологу, тоді разом ви зможете максимально точно визначити дату пологів.

family-41-1

Підрахувати дату появи Вашого малюка досить просто. Жіночий організм залежить від дії таких органів, як матка і яєчники. А виражається ця дія через щомісячну менструацію, стандартна тривалість якої залежить від місячного циклу, рівного 28 дням. При цьому овуляція настає на 14-й день після місячних. Найбільш простим способом розрахунку терміну пологів вважається такий: до останнього дня менструації додають 280 днів (це 10 акушерських місяців). Але у Вас може бути цикл, що відрізняється від стандартного, тому для правильного підрахунку дня овуляції Вам варто розділити довжину циклу навпіл. Найвища вірогідність зачаття припадає за 4 дні до овуляції і в сам цей день.

Існує і більш ефективний метод розрахунку терміну овуляції, при якому спостереження ведеться за зміною базальної температури. Вимірювати Ви її повинні до того, як встанете з ліжка, причому виміри потрібно робити щодня в один і той же час. Така температура до овуляції не перевищує 37 градусів Цельсія, а після її неї підвищиться на 0,2 градуса, причому за день до овуляції ця температура падає.