Вихід з найпоширеніших проблем у відносин між хлопцем і дівчиною

Сучасні відносини між хлопцями і дівчатами відрізняються від тих, що були у наших мам і тат, не кажучи вже про відносини наших бабусь і дідусів. Тому їхні поради не завжди виявляються корисними у вирішенні наших проблем. У даній статті ми розглянемо найпоширеніші проблеми в стосунках між хлопцем і дівчиною, а також дамо поради щодо виходу з даної ситуації.

dobivaemsya-parnya

Напевно, багато хто з нас ставали свідками не самих вдалих пар і незвичайних відносинах між ними. Так, дівчина вашого друга була, м’яко кажучи, з дивацтвами, драматичною особистістю, власницею і так далі. Всі навколо помічали, що ця дівчина не підходить цьому хлопцю, але тільки не сам хлопець, оскільки він був закоханий в неї. Найімовірніше, ви давали собі слово, що з вами чогось подібного не станеться, але не тут-то було. Оглядаючись одного разу назад, ви помічали, що наступали на ті ж граблі, що і ваш нещасний друг колись. Як уникнути подібних ситуацій? Як відразу розпізнати в жінці власницю, драматичну особистість і жінку з іншими «незручними» дивацтвами? До вас на допомогу прийдуть дослідження психологів і психотерапевтів, чия праця допоможе вам на ранніх стадіях розпізнавати і вирішувати проблеми.

Вона — драматична особистість. Не всі розуміють, що це означає. Деякі жінки з різних причин просто не можуть жити без скандалів, суперечок та інших конфліктних ситуацій, вчинених через дрібниці. Розпізнати таку жінку на початку відносин нескладно. Вона товариська і тому чарівна, як правило, приваблива, спокуслива, зваблива. Також її видає імпульсивність характеру і бажання бути в центрі уваги.

Ви терпіти не можете її друзів. Чому це так важливо? Справа в тому, що друзі — не родичі — їх можна вибрати, і вибирають їх, якщо можна так сказати, з однодумців, людей з схожими інтересами, переконаннями та схожим темпераментом. Тому якщо вам дуже не подобаються друзі вашої дівчини, то, найімовірніше, незабаром гірка правда зніме туман любові з очей, і ви побачите в своїй дівчині ті самі риси, які терпіти не могли у її друзів. Тому прислухайтеся до свого чуття по відношенню до друзів, воно може послужити вам хорошу службу.

Вона — людина з дивацтвами. Дивні відносини з друзями, родиною, роботодавцем, колегами та іншими близькими вашій дівчині людьми — це те, що, найімовірніше, чекає вас в майбутньому.