Вівсяна дієта для схуднення

Вівсяна дієта для схуднення дозволить вам скинути від 3 до 7 кілограм за досить короткий термін. Але потрібно пам’ятати що ця дієта відноситься до сильно обмежуючих дієт і її використання не рекомендується більше 7 днів.

ovsyanaya-dieta-3Сенс вівсяної дієти полягає в тому, що весь раціон харчування складається з вівсяної каші. Цю кашу можна готувати як на воді так і на молоці або на кефірі, в залежності від смакових якостей і бажання людини. Так само до цієї дієти дозволяється для вживання сухофрукти в першій половині дня і фрукти з овочами: огірки, помідори, морква, капуста, вишня, слива. полуниця, яблука, груші. Їх можна вживати як під час прийому каші, так і в інший час. За 30 хвилин до прийому їжі рекомендується пити негазовану воду або зелений чай. Так само потрібно виключити з раціону: картоплю (в ній занадто багато крохмалю), банани (дуже калорійні), виноград, а так само сіль, цукор та олію.

Вівсяна дієта для схуднення складається практично з одного інгредієнта — вівса. А вівсяна крупа є не тільки головним джерелом харчових волокон, а й адсорбентом. Вона дуже добре очищає організм від непотрібних речовин, але і сприяє зниженню рівня холестерину. Вівсянка так само містить клітковину, вона утворюється при приготуванні каші у вигляді слизової маси, яка в свою чергу потрапляючи в шлунок розбухає і очищає його від шлаків, а так само змушує вас на довше забути про почуття голоду.

Цю дієту лікарі рекомендують як профілактику до таких захворювань як: гастрит, гепатит, при виразкових запаленнях кишечника, а так само людям з підвищеним рівнем холестерину і діабетикам, людям з великою кількістю вугрової висипки.

Вівсяна дієта для схуднення не тільки допоможе вам позбавитися від декількох кілограмів, але і принесе користь вашому організму відновивши нормальну роботу шлунково-кишкового тракту або навіть відновивши його після гастриту, виразки.