Виводимо відносини на новий рівень

Створення сім’ї — важливий крок у житті людини. Кожен бачить сімейне життя по-своєму, але існують певні критерії сімейного щастя, такі як взаєморозуміння, турбота, довіра і повага. На початковому етапі відносин партнери демонструють один одному свої кращі якості. Піклуються, намагаються догодити один одному, і сподіваються, що так буде завжди. Від того, в який бік будуть розвиватися відносини, в кращу або гіршу сторону, залежить тільки від закоханих.
Чего-хочет-женщина-от-мужчины-–-понимания

 

Відносин без сварок не буває, але постійні претензії, докори, скандали лише розпалюють відносини, а не зміцнюють їх. Маленькі проблеми спокійно можуть перерости в грандіозний скандал, здатний назавжди розірвати відносини. Тому дуже важливо вирішити проблему на початковій стадії.

Якщо все ж конфлікт дійшов до критичної стадії, необхідно пам’ятати кілька простих правил:

 

 

  • Ні в якому разі не піддаватися своїм емоціям. Гнів — найнебезпечніша зброя, яку неможливо контролювати. Краще почекати поки емоції охолонуть, злість і стрес зникнуть, тільки потім варто обговорити проблему. Варто пам’ятати, що жінкам набагато складніше контролювати емоції при словесному бомбардуванню. Чоловікові варто бути гранично обережним, перш ніж сказати те чи інше слово.
  • Після того, як вся агресія покинула вас, слід приступити до розмови виключно спокійним тоном. Ніяких криків, ніяких докорів. Бажано тимчасово забути проблему, якщо бажання погіршити становище відсутнє.
  • Не варто збирати образи. Чим більше недомовлених слів, тим сильнішим є емоційне напруження.
  • Розмовляйте один з одним, намагайтеся знайти рішення проблеми разом. Мовчання не допоможе вам, воно лише повільно буде знищувати кожного з вас. Час швидко біжить, і не встигнеш озирнутися, як кохана людина перетвориться на звичайного перехожого. Не відкладайте розмову, не мучте свою другу половинку.

Бережіть один одного!