Вивчення іноземної мови врятує від інсульту. Частина 1

Щороку в США близько 795 000 людей страждають ішемічним інсультом. Він являє собою пошкодження мозкової тканини, яке виникає від вибуху кровоносної судини або блокування кровопостачання в головному мозку.
pix

Інсульт порушує кровообіг в головному мозку, наслідки якого можуть бути різними, все залежить від місця розташування пошкодження і площі пошкодженої тканини. Нерідко результатом інсульту стає летальний результат. А також люди, які вже перенесли інсульт, можуть отримати як наслідок: параліч, дефекти мови, зміни в поведінці і втрату пам’яті.

Але вчені довели, що вивчення іноземних мов може захистити від втрати пам’яті. Білінгвізм — це здатність говорити на двох і більше мовах. Люди, які володіють такими можливостями, рідше страждають порушеннями пам’яті навіть після інсульту. Також доведено, що володіння хоча б двома мовами, значно знижує ризик ішемічного порушення головного мозку, значить, в якійсь мірі запобігає інсульту. З цього, це ще один додатковий привід записати свою дитину та себе на курси англійської мови. Але можна вивчати і будь-яку іншу мову, але починати все ж краще з англійської. Адже англійська мова — це мова міжнародного спілкування і вона відкриває воістину величезні перспективи перед Вашою дитиною та Вами. Чим раніше Ваша дитина почне вивчати англійську мову, тим простіше їй буде потім.