Витратні матеріали для манікюру: як зробити гарні нігті безпечно для здоров’я?

Багато дівчат уявляють, що купивши всі матеріали, вони зможуть зробити манікюр самостійно і заощадити на роботі майстра. Але, коли справа доходить до покупки основних і витратних матеріалів, стає зрозуміло, що це не дуже вигідно. Для роботи необхідне обладнання, базові та витратні матеріали.

09У той же час, майстри, що займаються нарощуванням і манікюром постійно, вже знайшли перевірені магазини, де пропонують якісні матеріали. Але це не означає, що шансів на опанування цієї професії немає. Спеціалізовані інтернет-магазин дають можливість придбати повний набір, куди включені всі необхідні майстру інструменти та обладнання. З базовим набором всі добре знайомі, але за ним ховаються витратні материалы для ногтей, про достатню кількість яких необхідно подбати заздалегідь.

Основні витратні матеріали

Щоб манікюр був в тренді, необхідно стежити за новими трендами. Але, хоч би якою не була мода, головне — акуратне виконання. Зараз з’являється безліч нових технік, апаратів, засобів, інструментів. Для деяких з них можливо тільки разове використання. При замовленні зверніть увагу на наступні товари з витратних матеріалів:

 

  • фольга для нанесення і зняття манікюру;
  • паперові безворсові хусточки;
  • одноразові рукавички та маски;
  • захисна стрічка для нігтів;
  • шпателі з різною шириною дотику;
  • апельсинові палички й т.д.

Звичайно, вони вимагають додаткових фінансових вкладень, але звільняють від необхідності шукати щось схоже в підручних матеріалах. Спеціальні інструменти та покриття захистять шкірний покрив від травми, а вкладені кошти окупляться акуратністю.

Рукавички — найпопулярніший витратний матеріал

Звичайно, якщо мова йде про домашній манікюр, то наявність рукавичок — зайва. Інша справа, коли ви хочете зробити красиві нігті подрузі або родичці. Тут без рукавичок не обійтися. І краще, якщо вони будуть у вас в наявності.

Види рукавичок:

 

  • Латексні — міцні рукавички, що гарантують безпеку. Тонкий матеріал забезпечує граничні відчуття. Однак, латекс нерідко стає причиною алергії самого майстра.
  • Нітрилові рукавички складаються зі штучних з’єднань латексу, тому позбавляють майстрів від алергії. Висока міцність захистить шкіру від проникнення їдких складів.
  • Вінілові зможуть захистити тільки від бруду і пилу, але не вбережуть від інфекції.

Нагадаємо, санітарні правила і норми категорично забороняють проводити маніпуляції з нігтями без використання рукавичок.