Вітаміни проти випадіння волосся

Випадіння волосся одна з найжахливіших проблем з якою стикався кожен другий. Ця проблема хвилює не тільки жінок, але й чоловіків також. Чимало способів, препаратів і масок, які обіцяють повернути здорове і гарне волосся ви можете знайти на полицях в магазинах.

vitaminy-ot-vypadeniya-volosАле слід знати, що випадіння волосся це не причина, а швидше наслідок того, що щось недобре відбувається з вами і вашим організмом. Тому слід сказати, що з проблемою надмірного випадіння волосся боротися за допомогою шампунів, масок і ополіскувачів буде досить складно і швидше за все взагалі неможливо. Так як проблема знаходиться всередині, а не зовні і для цього вам треба в першу чергу задуматися про причини випадіння волосся і нестачу вітамінів і мікроелементів.

До речі, вас можуть зацікавити вітаміни Волвит, які мають дуже багато поживних якостей для вашого здоров’я.

Причини випадіння волосся

Вони можуть бути найрізноманітнішими, тому рекомендується звернутися до лікаря-трихолога. Після чого він призначить вам потрібне лікування, яке буде сприяти відновленню волосся.

Бувають такі причини:

• патологічні причини;

• стреси, переживання;

• неправильний спосіб життя;

• авітаміноз;

• та інші.

Вітаміни проти випадіння волосся допомагають впоратися з проблемою всередині, знайти осередок і відновити потрібний баланс, який буде відновлювати ваше волосся. Фармацевти і косметологи пропонують безліч варіантів вітамінів, але слід пам’ятати деякі правила іхнього вибору.

Найзнаменитіші вітаміни, які допомогли врятувати не одну шевелюру:

• Вітаміни групи В. Вони необхідні в першу чергу, якщо ви помітили випадіння волосся. Вони знаходяться в свинині, брокколі, апельсинах, висівках та інших продуктах.

• Вітамін А. Живить волосся, запобігає ламкості, а також підходить для сухого і пошкодженого волосся. Знаходиться в морепродуктах, особливо в риб’ячому жирі, молоці, абрикосах та ікрі.

• Вітамін Е. У великій кількості міститься в рослинних оліях та печінці.

• Вітамін С.

• Вітамін F.

Даний перелік не є вичерпним. Якщо ж ви хочете підібрати потрібний склад, тоді зверніться до лікаря або до фармацевта, вони порекомендують той комплекс вітамінів проти випадіння волосся, який підійде особисто вам.

Також пам’ятайте, що вітаміни слід вживати в певній кількості, щоб не викликати надлишок того чи іншого вітаміну, тому і рекомендується перш ніж купувати комплекс вітамінів звернутися до лікаря.

На останок не забувайте, що вітаміни проти випадіння волосся можна вживати як всередину так і додавати в маски для волосся.