Вітаміни для жінок: в чому їх користь?

Однією з категорій товарів, які можна купити в аптеці є вітаміни для жінок. Вітаміни є необхідними компонентами, які беруть участь в протіканні всіх життєво важливих процесів організму. Природно, що в ідеалі вони повинні надходити в організм з їжею, проте далеко не завжди можна забезпечити повноцінне харчування. З урахуванням поганої екологічної ситуації вітаміни стають паличкою-виручалочкою, особливо коли мова йде про жінок. Вітаміни потрібні всім без винятку, проте жіночий організм вимагає особливого підходу, і тому для жінок випускають вітаміни з урахуванням специфічних особливостей їх організму.

vitaminy-dlya-zhenshchinЯк діють різні вітаміни на жінок?

 

  • Вітамін А сприяє прискоренню регенраціі шкіри, а також її зволоженню. Варто зазначити, що на сайті protein-max.com.ua ви можете придбати вітаміни Опти Вумен за привабливою ціною.
  • В1 (тіамін) — застосовується для зняття стресу і полегшення стану під час передменструального синдрому.
  • В2 (рибофлавін) — необхідний для поліпшення стану волосся, шкіри та нігтів, а також для здоров’я жінки в цілому, в тому числі і для щитовидної залози.
  • В3 (нікотинова кислота) необхідна для нормалізації утворення ферментів і статевих гормонів, поліпшення обміну вуглеводів і ліпідів, покращує мікроциркуляцію судин, а також може знижувати кількість холистерину в крові.
  • В5 (пантотенова кислота) допомагає відновити обмін речовин, поліпшити стан шкіри і волосся, підвищити імунітет і багато іншого.
  • В6 (піридоксин) необхідний для якісного виношування дитини, допомагає знизити токсикоз під час вагітності, покращує імунітет, допомагає підвищити розумову активність і поліпшити пам’ять, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.
  • В9 (фолієва кислота) вітамін, який бере участь в розвитку кровоносної та імунної систем людини. Необхідний жінкам на ранніх термінах вагітності, а також дітям у період внутрішньоутробного розвитку і в ранньому дитинстві.
  • B12 — забезпечує утворення здорових еритроцитів і бере участь в профілактиці руйнування старих, в профілактиці серцево-судинних захворювань і нормалізації роботи нервової системи, регулює рівень холестерину і нормалізує обмін речовин.
  • Вітамін Е (токоферол) є антиоксидантом і імуномодулятором, має можливість уповільнювати процеси старіння за рахунок свого впливу на процеси тканинного дихання і насичення клітин крові киснем, знижує згортання крові, покращує статеву функцію у жінок і у чоловіків, що благотворно впливає на зачаття і виношування дитини.