Вітаміни для волосся

Якщо ваше волосся виглядає не кращим чином, то, можливо, йому необхідні вітаміни. Про те, які вітаміни насамперед потрібні для підтримки здоров’я і краси волосся, ви дізнаєтеся з цієї статті.

 

Про красиве і здорове волоссі мріє кожна жінка, а для цього воно регулярно повинно отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали.

 

 

vitaminu-dlya-shitovidki

Вітамін А, мабуть, один з найголовніших вітамінів, необхідних для нашого волосся. Він допомагає впоратися з ламкістю, крихкістю і сухістю волосся, допомагає позбутися від сухої лупи і успішно бореться з такою проблемою, як випадіння волосся. Якщо використовувати маски з додаванням вітаміну А, то через деякий час помітно покращиться загальний стан шкіри голови, волосся стане еластичнішим, міцнішим, придбає природний красивий блиск.

 

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було блискучим і шовковистим, застосовуйте маски з додаванням вітамінів групи В.

 

Захистити волосся від згубного впливу навколишнього середовища, зменшити шкідливий вплив ультрафіолету і запобігти процесу випадання волосся допоможе вітамін Е. Вживання вітаміну С допоможе домогтися швидкого росту волосся.

 

Всі ці вітаміни містить масло обліпихи, крім того, воно містить багато фітостеролів і каротиноїдів — речовин, що входять до складу клітинних мембран, фосфоліпідів, які відповідають за обмінні процеси, а також токоферолов, які відрізняються антиоксидантними властивостями.

 

Таке поєднання корисних речовин ефективно при догляді за волоссям, допомагає стати їм здоровим і красивим. Масло обліпихи можна використовувати для приготування масок для волосся, а можна купувати косметичні засоби, до складу яких входить екстракт обліпихи.

 

Найпростіший спосіб маски з обліпихової олії для волосся — це втирати його 2 рази на тиждень в коріння волосся за годину до миття голови. Вже через 2 тижні ви помітите перший позитивний ефект.

 

Досить ефективні маски з обліпихової олії, змішаної в рівній пропорції з касторовою або реп’яховою олією. Таку маску також потрібно втирати в коріння волосся за 1-2 години до миття голови.