Вітальня в японському стилі

Багатьох з нас приваблює японська культура, тому все більш популярним стає японський інтер’єр. Проте, не варто всі кімнати оформляти в японському стилі, краще зробити вітальню у такому стилі. Також відмінним рішенням стане створення в вашому домі окремого куточка Японії, в ньому можна розмістити гілку сакури, кімоно, тобто предмети, які пов’язані з цією країною.

 
a02bd4263a639780b4ff8b6781ec62c2Якщо ж ви все-таки вирішили оформити якісь кімнати в японському інтер’єрі, тоді слід пам’ятати, що основні характерні риси у японців: деяка відірваність і навіть скритність від світу, спокій, їм не подобаються зайві поради і питання, і вони завжди в собі криють певну загадку.

 
У японському стилі переважає мінімалізм форм. Для японців будинок це споруда, яка повинна бути заповнена життям. Якщо японець погано себе почуває або у нього поганий настрій, то щоб заспокоїтися і вилікуватися він йде до свого дому. Тому в ньому має бути лише найнеобхідніше і предмети інтер’єру повинні бути функціональними, тому свій вибір зупиніть на досить простих меблях, забарвлених в натуральні відтінки, в яких не повинно бути ніяких маленьких деталей і візерунків.

 

А також колір інтер’єру приміщення повинен бути одноманітним.
В даному дизайні інтер’єру повинні бути присутні матеріали, виготовлені з натуральної сировини, такі як дерево і скло. Бажано щоб оббивка меблів була однотонною і світлою, в приміщенні повинно бути багато світла, для чого можна використовувати світильники, купити торшери або незвичайні з абажурами лампи, але вони повинні мати лаконічну і просту форму навіть при своїй незвичайності.

 

У японців досить трепетне ставлення до природи, тому вікна у приміщенні повинні бути високоякісні і не мати ніякого тонування, не повинно бути на них фіранок і деталей, що заважають спогляданню природи. Однак в наших умовах, і з урахуванням місцевого менталітету, навряд чи вдасться обійтися без невеликої тюлі, тим не менш, вона повинна легко відсуватися.