Віск для депіляції зони бікіні

Депіляція зони бікіні — це видалення волосся навколо лобкової області, яке зазвичай здійснюється жінками, за допомогою воску.

depilyatsiya-bikini-4Волосся в зоні бікіні можна видалити декількома способами, в тому числі воском, за допомогою бритвеного станка, використання цукрової депіляції або спеціальних хімічних кремів-депіляторів. Волосся, яке не вдалося видалити, може бути вищипане або обрізане. Хоча в основному епіляція воском зони бікіні, як і в цілому епіляція даної області характерна для жінок, все ж зустрічаються і такі чоловіки, які також вдаються до даної процедури.

До речі, тут ви можете дізнатися більше про депіляцію воском в домашніх умовах.

Існує багато різних варіантів в питанні вибору кращого воску для депіляції зони бікіні в домашніх умовах. Важливо розуміти те, що існує кілька типів воску і кілька видів самої продукції. Якщо у вас вже є хороший досвід в епіляції воском зони бікіні, це означає, що у вас вийшло знайти той віск, який підходить саме вам і вашій шкірі. Але щоб отримати цей досвід, в першу чергу необхідно витратити певну кількість часу, вивчаючи різноманітні воски для депіляції лобкової зони і зони бікіні, щоб результат був відповідним для вас і, безумовно, ефективним щодо процедури.

На сьогоднішній день існує три основних різних типи воску для депіляції «особливих» зон.

Перший тип даного продукту — це воскові смужки. Вони є найдешевшими. Принцип у цих смужок такий, що віск вже знаходиться на самих смужках. Деякі необхідно нагрівати (це депіляція гарячим воском), а деякі ні. З іншого ж боку, депіляція воском за допомогою воскових смужок може вважатися і найскладнішою технікою видалення волосся, тому як вони захоплюють відразу не все волосся, інколи одне місце потрібно обробляти кілька разів. Професіонали ніколи не використовують воскові смужки. І хоч вони і були створені для полегшення роботи і скорочення часу депіляції воском, в тому числі і зони бікіні, вони залишають деякі волосини.

Другий тип воску для депіляції — це м’який віск. Він продається для використання в області бікіні, але все-таки не рекомендується професіоналами. Є кілька підвидів даного воску. Бджолиний віск являє собою м’який віск, який, як правило, включається в набори для депіляції бікіні, але може бути досить липким і жорстким для чутливої шкіри. Цукровий віск — це новий тип м’якого воску, який складається з цукру, води, лимона, алоє вера і трав і не приносить сильного подразнення завдяки такому складу. На думку професіоналів і тих, хто користується воском для депіляції в домашніх умовах, цей віск не є найкращим для зони бікіні, тим більш для глибокого бікіні. Це тому, що технологія його нанесення така, що тримати на шкірі цукровий віск необхідно досить довго для позитивного результату, і біль він теж викликає досить сильний в порівнянні з іншими засобами.

І тепер третій тип воску — це твердий віск. Він є найкращим з усіх трьох варіантів, а також рекомендується професіоналами і, більш того, викликає менше болю. Його використовують в гарячому вигляді, але це і є його особливістю, тому як техніку гарячого воску необхідно вивчати, інакше якщо не буде дотримана необхідна температура, він може застигнути і не принести належного ефекту, і більш того може травмувати шкіру, особливо чутливу.