Вирощування троянд в Херсоні

Троянда — це прекрасна і дивовижна рослина, вона має чудовий аромат і незрівнянну красу. Давня мудрість говорить про те, що троянда приносить молодість, удачу і здоров’я, тому багато міст облагороджені цими прекрасними квітами.
1514356772_dsc01348

Вирощування троянд  в Херсоне направлено в першу чергу на озеленення міста та надання великим вулицям і невеликим паркам більшої декоративності і привабливості.

Мало яка рослина приносить стільки радості, як запашний і рясно квітучий, розкішний кущ троянди. При дотриманні всіх правил вирощування та догляду за трояндами можна досягти яскравого цвітіння до глибокої осені.

Асортимент сортів троянд в даний час помітно розширився. Все частіше з’являються більш нові і привабливі сорти, зручні для вирощування у великих містах, таких як Херсон.

Привабливими розаріями прикрашають не тільки вулиці і парки міста, а й готелі. Адже готель це місце відпочинку і його зовнішня привабливість повинна з самого порога налаштовувати на позитив і підвищувати настрій. Невеликі розарії або квітники з троянд під вікнами готелю виглядають дуже привабливо і помітно збільшують декоративність.

В оздобленні готелів використовують безліч варіантів планування розарію. Найчастіше застосовується геометричний стиль, який дозволяє створювати строгу асиметрію частин, створює витончені геометричні форми клумб і окремих ділянок.

Висаджують троянди в Херсоні поблизу фонтанів, альтанок, парків і площ, місць відпочинку більшості жителів міста. Найчастіше для висадки використовують паркові троянди, вони особливо невибагливі до догляду, тому саме їх найчастіше можна зустріти в скверах, бульварах і міських дворах Херсона.

Посадки троянд виконуються у вигляді масивів, цільних груп і одиночних рослин, які відповідають загальній композиції. Троянди найвигідніше виглядають на загальному тлі зеленого газону або рясно розгалужених дерев і чагарників, які захищають рослини від вітру і пилу.

Поєднання різних варіантів планування розарію дозволяє найбільш вигідно підкреслити пам’ятки ділянки, на якій посаджені рослини.

Стійкість троянд до різних температур і тривале та безперервне цвітіння зробило троянду найпоширенішою рослиною, яку використовують для декорування найбільш відвідуваних місць міста.