Виписка з пологового будинку. Що необхідно приготувати для новонародженого?

Дуже важливою подією в житті молодої мами стає виписка з дитиною із пологового будинку. Здавалося б, це прекрасний день, друзі і родичі приходять до стін пологового будинку з букетами, іграшками та подарунками, терпляче чекають і з величезною радістю зустрічають малюка і його маму. Такі моменти завжди наповнені добротою, ніжністю, неймовірним щастям від появи на світ нової людини. Але незважаючи на всю радість моменту, варто пам’ятати і про підготовку до цієї знаменної події.

 

 

Виписка з пологового будинку — дуже відповідальний захід, і ставитися до нього потрібно з усією серйозністю. Необхідно максимально підготуватися до нього мамі, бажано за допомогою тата і інших родичів.

 

?????????????????????????????????????????????????????????

Отже, які ж речі необхідні дитині для комфортної виписки?

 

 

1. Заздалегідь приготуйте костюмчик і пеленальну ковдру, в якій малюка можна буде винести на свіже повітря, — це може бути просто красиве покривало або спеціальний конвертик. Конверт варто вибирати виходячи з пори року, і звичайно, він повинен бути тільки з натуральних тканин.

 

 

2. Також потрібний чепчик для дитини. Така шапочка для новонародженого потрібна обов’язково. По-перше, для захисту тім’яної зони на голівці малюка, а по-друге, для захисту від впливів навколишнього середовища, особливо в момент коли ви будете виносити малюка на вулицю. Якщо ваша дитина народилася в холодну пору року, то поверх чепчики обов’язково слід надіти теплу шапочку.

 

 

3. Обов’язково підготуйте теплу ковдрочку або плед. Навіть якщо на вулиці не холодно, вона не завадить в той момент, коли малюк опиниться на відкритому повітрі.

 

 

4. І останнє — пінєточки або шкарпетки. Природно, дитину весь час після виписки ви будете тримати на руках, але, тим не менше, для захисту ніжок і просто для краси приготуйте крихітні черевички.

 

 

А як підготуватися до виписки молодій мамі?

 

 

1. Після дев’ятимісячного виношування малюка, а тим більше після тривалих пологів, жінці хочеться виглядати максимально легко, свіжо і чудово. Трохи косметики не зашкодить, адже при виписці ви, швидше за все, будете разом з малюком на руках, будете блищати перед об’єктивами фотокамер. Можна лише трохи освіжити зовнішній вигляд, але не варто захоплюватися помадою або великою кількістю маскувальних засобів.

 

 

2. При всьому бажанні бути чарівною і привабливою, ні в якому разі не використовуйте парфуми або туалетну воду. Адже ви будете тримати дитину на руках, а її нюх ще не настільки розвинений для сприйняття подібних ароматів. Новонароджений звикає до рідного запаху своєї мами, тому не лякайте дитину, адже в перші дні свого життя вона украй уразливий. Ви повинні пахнути природно, хоча б для того, щоб малюк відчував себе в безпеці.

 

 

3. Попросіть рідних привезти вам одяг на розмір більше того, який ви надягали до вагітності, адже через кілька днів після пологів неможливо швидко повернутися до первинних форм. Не зловживайте прикрасами і аксесуарами. Кільця, браслети, кулони і ланцюжки краще не надягати щоб уникнути нанесення шкоди дитині.

 

 

4. І мабуть, головне, що повинно бути у вас в момент повернення зі стін пологового будинку — гарний настрій. Адже народження малюка — це величезне свято для будь-якої жінки і всієї її сім’ї. Приготуйтеся приймати найщиріші вітання на свою адресу. Пам’ятайте, сьогодні вся увага буде адресовано тільки вам і новому члену вашої родини.