Виписка новонародженого взимку: що одягнути?

У кожній родині, виписка мами з дитиною з пологового будинку, вважається відповідальною і досить святковою подією. Новоспечені батьки завжди намагаються продумати навіть найдрібніші деталі, щоб цей день пройшов без додаткових клопотів.

vt34a6db1Коли дитина народжується взимку, слід грунтовним чином підійти до питання підготовки відповідного одягу для дитини на виписку. Слід спиратися на такі фактори, що дитина ще не була на вулиці, а тому може застудитися. Для запобігання такого неприємного моменту, слід підібрати особливо теплий одяг.

Слід врахувати і той факт, що новонароджені зовсім не люблять одягатися, а, отже, весь одяг повинна бути суто з кнопками, липучками і застібками.

 

Комплект

 
Весь одяг на виписку повинна мати певні елементи:

 

Білизна. До білизни відносяться сорочечки, шкарпетки, чепчики і штанці з повзунками.

Не слід брати одяг, яка одягається через голову, так як малюк ще зовсім слабенький і кожен неакуратний рух може травмувати шию. Найкраще підійдуть ті елементи одягу, які містять кнопочки або ж, на крайній випадок, гудзики.

При підборі штанців потрібно подивитися на гумку. Занадто щільна дуже легко може принести травму пупку.

Теплий костюм. Поверх першого елемента, завжди слід одягнути теплий костюм. Він, як правило, представлений на прилавках з трикотажу або іншої щільної тканини.

Кращим версією послужить костюм на кнопках, який буде одягатися на все тіло, у вигляді комбінезончика, а також прикривати і руки, і ноги. Дану річ слід брати будь-якого вподобаного вами забарвлення.

Шапка і комбінезон. Шапку беруть найменшого розміру, з урахуванням окружності голови дитини.

Комбінезон можна брати як ошатний, так і щоденний. Це залежить тільки від того, чи буде в подальшому мама одягати цю річ завжди або ж хоче одягнути один раз.

Ковдра. Якщо погода не зовсім сувора, то можна не брати ковдру. Відмінним захистом послужить і сам комбінезон. Необов’язково брати декоративну ковдру зі всякими бантиками і рюшами, щоб зробити пару фотографій.

Якщо ж ви проживаєте в особливо холодному регіоні, то тепла ковдра не буде зайвою Слід зазначити, що ковдра все одно зніметься, як тільки ви донесете вашу дитину до машини.