Використання широкоформатного друку в різних сферах

Найбільш сучасний і затребуваний спосіб нанесення фото і малюнків високої якості на великі площі, це широкоформатний друк. Дана поліграфічна продукція друкується на акрилових поверхнях, папері та картоні, дереві, металі, пластмасі, склі та дзеркалі, тканинах, кераміці.

RE-640Широкоформатний друк має велике поширення у виготовленні такої розповсюдженої форми реклами, як банери. Великий об’єм рекламного поля для розміщення інформації дозволяє прекрасно переглядати як необхідні відомості, так і контактні дані.

Варто зазначити, що замовити широкоформатний друк, а також ряд інших послуг ви можете на сайті hotprint.ua, де виконають роботу швидко та якісно.

Оскільки банери в основному використовуються для зовнішньої реклами, для їх друку застосовують високоякісні фарби, які відрізняються стійкістю до коливань температур, впливу опадів і сонячних променів, що дозволяє цій продукції довгий час залишатися охайною і привабливою. Останнім часом часто застосовуються люмінесцентні фарби, які відображають підсвічування від інших джерел світла: фар автомобілів, вуличного освітлення, дозволяючи рекламі не губитися і доносити інформацію в сутінках.

Вибір основи для широкоформатного друку краще довірити фахівцеві компанії з відмінною репутацією, який зможе врахувати масу необхідних параметрів і нюансів, дасть слушну пораду і проведе консультацію.

Часто замовляють якісний друк широкого формату для оздоблення будинку. Зображення переноситься дуже реалістично, з бездоганним збереженням кольорів і відтінків, що дозволяє робити копії відомих творів, сімейні портрети. Термін виготовлення залежить від складності поставленого завдання, від унікальності відтінків кольорів, розстановки акцентів і комбінування кольорів. Прекрасно виглядає фото на великому полотні, оформлене в багетну рамку.

До різновидів широкоформатного друку відноситься інтер’єрний друк, якому притаманна відмінна якість і висока роздільна здатність. Масштаб застосування цього друку в оформленні інтер’єрів величезний, це шпалери, керамічна плитка для кухонних фартухів і ванної кімнати, тонкі скляні панелі для декорування стель, стін і оригінальних перегородок.

Широке застосування цей друк отримав у меблевому виробництві, зображення проектуються на фасади кухонь, шаф-купе, надаючи приміщенню стильність і виразність. Дуже красиво виглядають широкоформатні зображення на прозорих панелях для підвісних стель.