Використання рослин в декоративних цілях

Для оформлення балкона, двору чи прилеглої території багато хто використовує рослини. Але, далеко не всі підходять для цих цілей.

Podbor-rastenii-dlia-tcvetneyka-11 (1)Барбарис тунберга

Наприклад, барбарис Тунберга відмінно підійде для створення, так званих, «бордюрів». Його ручно вирощувати в контейнерах на балконах, терасах. Сорт «Оrange Dream» навіть отримав бронзову медаль на міжнародній виставці. Для того, щоб цю красу не зіпсувала Барбарисова попелиця, рекомендують навесні обприскувати його інсектицидами.

Ялиця

Ялиця — цілий рік має зелений колір. Кожен день вона буде прикрашати ваш двір, особливо коли всі інші дерева скинуть своє листя. Якщо Ви будете садити ще маленьку ялицю, то удобрювати її перші 2 роки не потрібно. А ось з третього року потрібно додавати спеціальні удобрювальні суміші. Ялиця може прожити на одному місці 200-300 років.

Дерен білий

Дерен білий — активно цвіте в першій половині літа і осені. Садити його найкраще на початку весни. Поливати потрібно 2-3 рази на місяць. Невибаглива рослина прикрасить ваш двір або територію поруч.

Клематіс

В’юнкі декоративные растения на Вашому паркані створюють атмосферу затишку і гармонії.

Клематіс садити найкраще там, куди потрапляє багато сонця і відсутні сильні вітри. Застосовувати краще сітчастий паркан, суцільний металевий може погубити рослини. Клематіс досягає до 9 м, так що може вийти чудовий дах на літній час. Клематіс головне вчасно поливати й удобрювати землю і буде він вас радувати весь час.

Тунбергія крилата

Ще одна в’юнка краса — тунбергія крилата. Вона вважається однорічною рослиною, яка за рік може досягти від 2 до 8 м плетіння. Існує багатьох видів, з різним цвітінням.

Вибирайте «живі» прикраси для вашого балкона, двору на дачі або будинку. Ми б порадили комбінувати багаторічні рослини, які не змінюються в залежності від пори року і однолітки. Щороку можна садити щось нове і незвичайне.

Сподіваємося, що Вам сподобалася ця публікація. До зустрічі!