Вигода від силових тренувань для жінок

Багато жінок помиляються, вважаючи, що заняття в тренажерному залі зроблять їх тіло чоловічоподібним, непривабливим і несексуальним. Вони аргументують це тим, що силові тренування розвивають зайву мускулистість. Однак практика показує, що це не так. Навіть при бажанні нелегко отримати накачане тіло за кілька тренувань. Це просто неможливо. Для досягнення величезної м’язової маси недостатньо використовувати силові тренажери. У той же час регулярні тренування мають безліч переваг для дівчат і жінок.

beautiful sporty sexy woman doing squat workout in gym

Спортивні тренажери з обтяженням допомагають жінкам досягти підтягнутої і стрункої фігури, сексуального зовнішнього вигляду. Для цього всі сили спрямовують на активну роботу м’язів стегон, сідниць і грудей. У той же час необхідно максимально зменшити акцент на руках, спині і плечах. Для кожної жінки важливий не тільки зовнішній вигляд, але і внутрішня гармонія. Подібні тренування дозволяють підвищити самооцінку.

Крім привабливості можна отримати і користь для здоров’я. Серед позитивних моментів можна відзначити зниження ризику виникнення проблем з серцем. Регулярні заняття на тренажерах запобігають стрибкам кров’яного тиску і навіть серйозним захворюванням, таким як рак молочної залози. Силові тренування надають тілу гнучкість і покращують метаболізм — обмін речовин.

Займаючись в залі, жінки вихлюпують негативну енергію, зменшуючи тим самим дію стресових ситуацій. Фізичні навантаження сприяють виділенню «гормонів щастя» (ендорфінів). Тому спорт викликає у людини радість, ейфорію, легкість, внутрішню гармонію і спокій. Цим пояснюється знеболюючий ефект під час екстремальних ситуацій, коли максимально активізується мислення і захисна реакція організму. Якщо ж ендорфінів не вистачає, то легко можна впасти в депресію і отримати нервове виснаження.

Оптимальні тренування будують таким чином, щоб в кінці і на початку занять використовувалися кардіотренажери. Аеробні вправи на біговій доріжці, орбітреку або велотреку служать в якості розминки, підвищуючи працездатність і загальну результативність. Тренери радять виконувати силові тренування з навантаженням у вигляді декількох підходів, між якими треба відпочити. Комплекс силових вправ дозволяє формувати красиву і струнку фігуру, підтримувати тіло в тонусі.