Відпустка і мода

Який дівчині не хочеться бути наймоднішою і найкрасивішою? Особливо сильно це бажання проявляється, коли представниці слабкої статі збираються у відпустку. Довгоочікувана відпустка, яку хочеться провести на морському узбережжі, гріючись променями сонця і абсолютно не замислюючись про залишені на роботі справи. Щоб поменше там на відпочинку шукати відповіді на запитання про те, що ж одягнути і як можна менше одягу брати з собою, давайте сьогодні розберемо, що перш за все має бути в туристичній сумці кожної мандрівниці.

 
Пляжные-платья-2016Купальник

Це одна з найважливіших речей, яка тільки може знадобитися на відпочинку. Навіть якщо ви не збираєтеся на узбережжя, а плануєте підкорити гірську вершину, то ні в якому разі не можна буде відмовитися від купання в гірському озері. Купальник займає не так багато місця і ніколи не буде зайвим.

Шорти + кеди

Не варто забувати про те, що відпочинок — це не тільки пляж, але ще і активні розваги. Не кожен день вийде бігати на підборах, а є екскурсії, на які самі гіди настійно рекомендують одягати закрите взуття. Таким чином, модні джинсові шорти і кеди — це саме те, що потрібно. До них можна підібрати пару футболок і майку вільного крою.

Сукня

Навряд чи дівчина, яка збирається у відпустку, не мріє про романтичну пригоду на березі моря. А до неї потрібно бути підготовленою і обов’язково взяти з собою на відпочинок одну сукню, або навіть декілька. Але головне, не перестаратися. Сукня має бути модною і легкою.

Аксесуари

Ні в якому разі не можна забувати про модні аксесуари, які тільки допоможуть доповнити образ, а також зробити відпочинок набагато приємнішим. Сонцезахисні окуляри і капелюх допоможуть врятуватися від спекотних сонячних променів. А правильно підібрана сумка буде не тільки місткою помічницею, але і аксесуаром, здатним підкреслити бездоганний смак.

Відпустка завжди стає справжнім полем бою за зайве місце у валізі. У своєму бажанні виглядати відмінно головне не перестаратися і взяти тільки найнеобхідніші і найстильніші речі.