Відпочинок в Моршині: як відпочити і що подивитися?

Моршин — це невеличке українське містечко, яке розташувалося в Прикарпатті. Дуже довгий час воно було нічим непримітне і не приймало тисячі туристів. Однак все дуже сильно змінилося після того, як були відкриті місцеві мінеральні води. Після цієї події містечко стало відомим не тільки на весь Радянський Союз, а й на всю Європу!

morshinВоди Моршина володіють прекрасними цілющими властивостями, це досягається завдяки унікальному набору мінералів та інших хімічних елементів, які відмінно впливають на людський організм. Крім того навколо міста знаходиться цілих три джерела мінеральної води і кожне з них унікальне і має свої переваги. Також в місті є дуже багато санаторіїв з високим рівнем обслуговування. В цілому найчастіше туристи їдуть сюди саме з метою поправити здоров’я і просто відпочити від обридлої міської суєти. Рекомендуємо відвідати сайт www.vsesanatorii.com/morshin/, на якому ви можете дізнатися докладніше про санаторії Моршина.

Моршин — дуже тихе і спокійне місто. Крім чудових вод тут чудова природа. Безкраї гори і ліси, річки, озера і водоспади. Що ще може знадобитися людині, яка хоче знайти гармонію з самою собою і навколишнім світом? Нерідко туристи відправляються в піші прогулянки, насолоджуються чудовими пейзажами і найчистішим повітрям. Також місцеві санаторії обладнані всім чим необхідно і представляють цілий спектр розважальних і лікувальних послуг.

У місті є багато різних ресторанчиків і кафе, там ви зможете спробувати традиційну українську кухню, або насолодитися чашечкою кави, вдихаючи свіже вечірнє повітря. Крім того в центрі міста розташовується місцевий будинок культури обладнаний кінотеатром. Час від часу проходять дискотеки або різні виставки. З історичних або архітектурних пам’яток можна виділити кілька древніх каплиць, і старовинну фортецю Тустань. Також можна замовити собі екскурсію на знамениту гору Говерла. Для любителів активного відпочинку хорошим рішенням буде взяти в оренду велосипеди і покататися по місцевих парках або горах. Крім того туристи часто влаштовують пікніки в місцевих парках і насолоджуються природою.