Відпочинок в горах влітку

Переважно літній відпочинок у більшості людей асоціюється з морем, сонцем і екзотичними фруктами.

літо-300x204Це час, коли прибережні готелі, пансіонати, санаторії та інші установи наповнюються клієнтами і не соромляться збільшувати вартість послуг в кілька разів у порівнянні з іншими порами року. Але для людини, яка цілий рік чекала відпустки, щоб насолодитися відпочинком біля моря, такий маркетинговий прийом не настільки важливий — адже головне, що є можливість поплавати в морі, позасмагати на сонці і сповна відчути свободу від начальства.

Але ж можливостей для відпочинку влітку набагато більше, ніж тільки на морі. І якщо водний, кінний або піший туризм слід назвати в певному сенсі екзотичним, то відпочинок в горах влітку є по-своєму привабливим. Адже він відкриває просто грандіозні можливості для цікавого проведення часу.

Не варто асоціювати гірський туризм виключно зі сноубордом, лижами і засніженими гірськими пейзажами. Відправившись в гори влітку, можна по-новому відкрити їх для себе. Чому це слід зробити? У нас на цей рахунок є власні аргументи.

До речі, на сайті http://karpat-ski.com/ ви можете знайти багато корисної інформації щодо відпочинку в горах в будь-який сезон.

Не всі знають, що відпочинок влітку в горах обійдеться набагато дешевше, ніж на морському узбережжі. У цю пору року найчастіше гірські готелі, в прагненні залучити клієнтів, істотно знижують ціни на путівки, які до того ж складаються із захоплюючих екскурсій і туристичних маршрутів. Тому цей варіант проведення відпустки передбачає мінімальні витрати.

В горах можна розважитися не гірше, ніж на морі. Риболовля в гірських водоймах, сплави по річках, поїздки на конях або велосипедах і все це на тлі вражаючих пейзажів. А якщо ще й купити намет, то можна насолодитися непередаваними відчуттями, які подарує ніч, проведена в горах.

Гірський клімат для багатьох людей може виявитися більш прийнятним в літню пору, ніж морський. Адже температура тут рідко перевищує 25 градусів і не потрібно смажитися під променями сонця. До того ж відомо, що чисте гірське повітря чудово впливає на організм, покращує апетит і заряджає бадьорістю на весь рік.

Один раз відпочивши в горах влітку, сюди захочеться обов’язково повернутися ще раз. Можливості, які відкриває цей вид туризму, просто невичерпні. Поїздка в гори влітку дозволить всім серцем полюбити гори, а також зарядитися позитивом та енергією.