Види жіночого літнього взуття

Читаючи поради стилістів, не завжди вдається зрозуміти, про який вид взуття йдеться. Тому розглянемо детальніше деякі моделі жіночого літнього взуття.

Босоніжки. Назва цього виду взуття дає зрозуміти, що носити їх слід на босі ноги. Привабливіше виглядають моделі на високих підборах або підошві з відкрити пальцями або п’ятою.

kaelen

Балетки. Це м’яке взуття зі шкіри або тканини без каблука. Балетки дають ногам відчуття легкості і комфорту, а нога візуально виглядає меншою.

В’єтнамки. Це взуття на плоскій підошві, але на відміну від балеток — це відкрите взуття. Вони закріплюються на нозі двома тонкими, які з’єднуються один з одним, ремінцями. У такому взутті можна відправитися на пляж — ноги будуть в комфорті навіть в самий жаркий день.

Сабо. Основна їх відмінність від босоніжок — відсутній задник. З давніх часів вони були дерев’яними черевиками, від яких більшість сабо успадкували коркову підошву.

Ботільйони. Це суміш чобота з туфлею. Перестали належати до осінньо-весняного взуття після того, як частина, що закриває кісточку, почали виготовлятися з легкого матеріалу, і пальці стали відкритими.

Еспадрільі. Зазвичай це повсякденне закрите взуття, яке виготовляють з бавовни або парусини на мотузяній підошві.

Мокасини. Це літнє взуття закритого типу із замшевого або шкіряного матеріалу з гумовою або каучуковою підошвою. Мокасини найкраще підходять до штанів і незамінні для тривалої прогулянки.

Сандалії. Розповідаючи про види літнього жіночого взуття неможливо не розглянути цю популярну літню модель, яка поєднує в собі комфорт і привабливість. Верхня частина сандалій виготовлена ​​з ремінців, що з’єднуються між собою і закріплюють ногу зав’язками або застібками. Як правило, підошва у сандалій плоска або з невисокою платформою. До речі, сандали в Киеве от egle.ua можна придбати за вигідними цінами вже сьогодні.

Сподіваємося, що отримані з даного огляду відомості допоможуть вам бути впевненими в бесіді з самими завзятими модницями, а у взуттєвому магазині нескладно буде визначити, який вид взуття виставлений на стелажах.