Види жіночих сумок

Багаж

modnye_ryukzaki_2016_3Вибір сумки для жіночого багажу безпосередньо залежить від його цільового призначення. Якщо ви збираєтеся в поїздку всього на кілька днів, то краще зупинити свій вибір на компактних несессерах і б’юті-кейсах, які не займають багато місця, при цьому дозволяючи розмістити в собі всі необхідні предмети, починаючи з документів і особистих речей, закінчуючи невеликою кількістю одягу, предметами особистої гігієни та засобами першої необхідності.

Якщо ж ви запланували тривалу подорож, то сміливо віддавайте перевагу дорожнім валізам на колесах. У них достатньо місця, щоб розмістити все необхідне, а коліщатка зроблять так, що навіть найбільша вага буде практично непомітною.

Вибираючи сумку для багажу, краще всього купувати вироби відомих марок, що зарекомендували себе. Як надійні виробники. Тоді у вас вийде уникнути неприємностей в дорозі, що виражаються в різних поломки ручок, замків, ременів і т. д.

Портфелі

У створенні образу ділової жінки портфель відіграє одну з ключових ролей. Він підкреслює ваш статус та робить зовнішній вигляд більш суворим та успішним. Жіночі ділові портфелі відрізняються від чоловічих меншими розмірами, креативним підходом до обробки і вишуканими контурами. При цьому вони зберігають основну концепцію ділового аксесуара, не надто кидаються у очі, і тонко підкреслюючи ваш імідж.

Рюкзаки

Рюкзак в гардеробі жінки – це досить цікавий аксесуар, здатний доповнити безліч образів і створити неповторний стиль з нотками енергійності та відчайдушності. Багато представниць прекрасної статі віддають перевагу саме рюкзакам, замість звичайних жіночих сумочок. Вони більш місткі, практичні і зручні в носінні.