Види жіночих курток

Вибір верхнього одягу для багатьох сучасних жінок є надскладним завданням. Обумовлено це тим, що виробники курток з кожним сезоном пропонують все нові, оригінальні види моделей в досить широкому асортименті.

11-163Основні види

Існує велика кількість різновидів жіночих курток. З усього величезного асортименту, варто виділити найбільш популярні і поширені моделі, а саме:

 

  • Анорак. Універсальна спортивна модель, для створення якої використовується мембранна тканина.
  • Бушлат. Такі куртки в стилі мілітарі ідеально підходять жінкам, які бажають підкреслити свою впевненість і сильний характер.
  • Блузон. Зовні моделі нагадують широку блузу, перевага цього виду верхнього одягу полягає в тому, що вироби підходять практично до всього одягу.
  • Косуха. Найбільш поширена річ у гардеробі сучасних жінок, ідеально підходить на той випадок, якщо ви бажаєте підкреслити свій стиль.

Крім перерахованих вище варіантів, існує ще велика кількість різноманітних видів. Сюди відносяться куртки в стилі норфолк, що прийшли в моду з 19 століття. Такі куртки нагадують моделі, призначені для верхової їзди. Особливість таких курток полягає в тому, що вони добре підкреслюють красиву поставу дівчат.

Комфорт, зручність, високі теплоізоляційні якості — ось, що поєднують в собі подібні варіанти.

Традиційним зимовим видом верхнього одягу є пуховик. В основному для виготовлення таких курток використовуються як синтетичні, так і натуральні наповнювачі.

Цікаві моделі

Вибираючи відповідну куртку, варто звернути увагу і на такі варіанти, як:

 

  • Тренч. Ідеальний вибір для прихильниць класичного стриманого стилю.
  • Спенсер. Універсальна коротка і стильна модель, що поєднується практично з будь-яким одягом.
  • Куртка-твід. Закритий і теплий одяг, зроблений з щільної тканини.
  • Слінгокуртка. Така куртка є одним з оригінальних варіантів, який часто використовується молодими мамами. Особливість моделі полягає в незвичайному крої, що дозволяє розмістити біля себе дитину.

Якщо ви віддаєте перевагу вільному і просторому одягу, то зверніть увагу на куртки-кейп. Моделі нагадують накидку, доповнену рукавами.