Види воску для воскової депіляції

Для воскової депіляції застосовують три виду воску:

 

  • imagesтеплий або м’який віск;
  • гарячий або твердий віск;
  • водорозчинний віск (мед або цукор).

 

В якості основи для м’якого (теплого) воску застосовується соснова смола і розм’якчувач (мед або бджолиний віск). Для чутливої шкіри застосовуються спеціальні добавки, які знімають подразнення і заспокоюють шкіру. Депіляцію з використанням м’якого воску можна проводити як в салоні, так і вдома. Теплий віск розкриває пори шкіри, а це дозволяє відносно легко видаляти небажане волосся. Єдиний недолік методу — больові відчуття під час зняття смужки можуть бути виражені значніше, ніж під час депіляції гарячим воском. Більшість виробників м’якого воску випускають нерозчинний у воді віск. Це змушує додатково застосовувати спеціальні засоби, щоб видалити з шкіри. В наступні 24 години процедуру видалення волосся м’яким воском повторювати не можна, тому при необхідності для видалення пропущених волосків треба застосовувати інші методи.

До речі, вас може зацікавити якісний воскоплав, який ви можете придбати в інтернет-магазині spashop.com.ua за найкращою ціною!

Твердий віск

Твердий або гарячий віск робиться на основі нафтопродуктів або соснової смоли. Часто зустрічається віск з добавками рослинної олії для запобігання зайвого прилипання і розтріскування. Видалення волосся гарячим воском краще проводити в салоні. Неправильне використання і відсутність контролю за температурою може призвести до опіків. Для розігріву гарячого воску необхідно 20 — 40 хвилин. Така висока температура під час нанесення дозволить шкірі розпариться і розширити пори, а внаслідок цього провести процедуру з набагато меншим болем, ніж під час депіляції теплим воском. Недоліком методу є можливість швидкого застигання воску, що призводить до вивільнення волосків з воскової маси.

Водорозчинний віск

Водорозчинний віск — це крем, що містить мед або цукор. Під час депіляції теплу густу масу спеціальною паличкою наносять на волосся, тільки не на шкіру. Застигла паста знімається разом з волосками, які приклеїлися. Депіляція із застосуванням водорозчинного воску не вимагає спеціальних депіляційним смуг або приладів для розігріву воску. Оброблена шкіра швидко очищається і страждає менше, ніж під час депіляції теплим або гарячим воском, а волоски починають виростати приблизно через шість тижнів. З недоліків можна відзначити болючість процедури, мінімальна довжина волосся повинна бути 6 мм, застосовується водорозчинний віск тільки для рук або ніг.