Види швацьких ниток

Сучасний ринок текстилю пропонує для роботи всілякі варіанти тканин, які відрізняються щільністю, еластичністю та іншими не менш важливими показниками. Однак для пошиття певних виробів необхідно використовувати спеціальні нитки, які запропоновані у великому асортименті. Залежно від конкретної мети прийнято розрізняти:

  • нитки для змітування;
  • для машинного рядка;
  • для обробки країв;
  • для виконання декоративних швів;
  • для вишивки на тканинах та інше.

З урахуванням вибору конкретної швейної операції, всі нитки відрізнятимуться за:

  • фактурою;
  • складом;
  • товщиною;
  • ступенем міцності;
  • довжиною в котушці.

У процесі виконання конкретної технологічної операції швачка використовує відповідні тримачі ниток, які розрізняють за розміром – для котушок великих, середніх або мініатюрних габаритів. Така універсальна стійка може бути розрахована на зберігання відразу кількох котушок із нитками різних кольорів.

Представлені тримачі допомагають використовувати величезні котушки ниток, які нереально зафіксувати на сучасних побутових швейних машинах. Придбати в асортименті кращі нитки Барва ви можете, перейшовши за посиланням.

Як вибрати нитки для машинки?

Вибирати таку продукцію важливо з урахуванням усіх особливостей майбутньої швейної операції, а також враховувати тип тканини. У процесі покупки також варто звернути максимальну увагу на максимальне розривне навантаження ниток та матеріал, з якого вони виконані.

Поради з вибору хороших синтетичних ниток

Перед тим, як купити нитки для шиття в інтернет-магазині, визначтеся яка якість, товщина та різновид вам необхідна. По можливості порівняйте запропонований товар з нитками, що вже є, щоб вибір був правильним на 100%. Хороше волокно візуально гладке та однієї товщини. На дотик нитка має бути міцною. Щоб це перевірити, створіть натяг і простежте за тим, як поведеться матеріал. Якісна нитка не повинна порватись.

Швейну голку підбирайте виходячи від товщини нитки та щільності тканини. Так рядок вийде рівним і акуратним. Можна купити швейні нитки в Україні, орієнтуючись на загальноприйняті номери. Це дозволить придбати відповідне за щільністю та міцністю волокно.

Найтовстіші нитки з номерами до 30 потрібні для роботи з щільними тканинами. Наприклад, для верхнього одягу. Номери від 30 до 40 використовуються для костюмів із вовни, а також для обробки трикотажних та лляних виробів. Нитки за номерами 50-60 потрібні для обробки джинсових тканин, еластичних виробів із лайкрою та тонких трикотажних матеріалів. Мінімальні за товщиною нитки мають номер 85-90. Вони потрібні для обробки блузок, легких суконь та білизни. Для оверлока краще вибирайте нитку на конусній бобіні номер 35.

В інтернет-магазинах представлені нитки під різними номерами та у різних колірних відтінках. Різноманітність палітри кольорів дозволяє навіть початківцям швачка з легкістю підібрати ідеальний відтінок ниток під певний колір матеріалу.