Види пензликів для дизайну нігтів

Пензлі для дизайну нігтів дозволяють втілити на нігтях найсміливіші і незвичайні дизайни. Чим вони відрізняються від звичайних і як вибрати відповідні?

image10-3-1920x1280Пензлі, представлені за даним посиланням https://avdeeva.pro/catalog/kisti, використовують, щоб намалювати різної складності візерунки і малюнки, виконати френч або при моделюванні пластини за допомогою гелю. Незважаючи на зовнішню схожість, манікюрні пензлі відрізняються від художніх за ключовими показниками — призначенням, матеріалом і формою ворсу, які визначають функціонал інструменту.

Призначення

Виділяють кисті для гель-лаку, гелю, акрилу і промальовування дизайнів:

 

  • Кисті для гель-лаку використовуються тоді, коли заводський пензель не підходить вам з яких-небудь причин або став непридатним для нанесення матеріалу;
  • Пензлі для гелю плоскі і володіють жорстким ворсом, завдяки чому ними зручно розподіляти густий матеріал по нігтьовій пластині;
  • Пензлі для акрилу, як і для гелю, досить жорсткі, але більш круглі за формою і мають гострий кінець;
  • Пензлі для дизайну мають різну форму і товщину, тому ними зручно промальовувати тонкі лінії.

Матеріал

Ворс пензликів буває натуральним і штучним.

Натуральні кисті виготовляють з хутра соболя або білки. У них більш довгий термін служби, ніж у штучних, при цьому вони не облазять, легко очищаються і підійдуть для великих малюнків, розтушовування та інших технік дизайну.

Штучний ворс виконаний з нейлону і синтетики. Такі кисті дешевші за натуральні, а їх ворс більш гладкий, тому працювати з ними складніше. Найчастіше їх використовують для роботи з матеріалами особливої в’язкості (гель і акрил). А придбати пензлі радимо в інтернет-магазині avdeeva.pro за привабливою вартістю.

Форми пензликів для дизайну нігтів

Страйпер

Страйпер або лайнер — це тонкий пензлик з товщиною ворсу не більше 2 мм і довжиною 2-3 см для промальовування візерунків і тонких ліній гель-лаком і акрилом. Для швидкої і акуратної роботи страйпером потрібен навик, тому починаючому майстрові потрібен час, щоб освоїти інструмент.

Точковий

Точковим пензлем малюють найдрібніші деталі дизайну — при цьому в матеріал занурюють тільки кінчик ворсу, а тримати такий пензлик потрібно строго вертикально над нігтьовою пластиною.

Віяловий

Плоский віяловий пензлик дозволяє розтушувати фарбу, створити градієнт, а також рівномірно нанести глітер та інші види блискіток на ніготь.

Пелюстка

Пензлик-пелюстка завужений до кінця і стане в нагоді для створення рослинних елементів, хвиль, а при наявності навичок ним наносять блискітки і промальовують візерунки.

Скошена

Скошений пензлик нагадує ідентичний за формою пензлик для макіяжу. Він призначений для французького манікюру — в тому випадку, якщо майстер вважає за краще працювати без трафарету, — промальовування ліній різної товщини та інших елементів дизайну нігтів.

Плоский

Прямий плоский пензлик з рівним зрізом ідеально підходить для новачків, адже ним зручно розподіляти гель-лак та інші матеріали по нігтьовій пластині, а також створювати градієнт та інші креативні дизайни.

Дотс

Дотс — це пензлик з кулькою на кінці, за допомогою якої створюють модний манікюр з ефектом перепелиного яйця і виконують декоративний розпис.

Аеропуфінг

Аеропуфінг — сучасна техніка створення аерографії і градієнтів на нігтях, яка стала широко доступною завдяки пензликам у вигляді ручки зі змінними спонжами, якими зручно працювати навіть початківцям майстрам.