Види і переваги кавоварок

Наше сучасне життя мчить з шаленим ритмом. Багато хто не уявляє своє життя без чашки кави вранці. Цей напій є улюбленим для багатьох. Крім цього, різновидів кави також багато. До них можна віднести: еспресо, лате, капучино та інші. Щоб приготувати хорошу каву, необхідно мати вихідний матеріал і відмінний апарат. Каву кожна людина вибирає на свій смак, але кавоварка — це річ, на якій варто акцентувати увагу. У даній статті ми поговоримо про різновиди кавоварки.

inside1Ясна річ, що із зерен кави не звариш, тому зерна попередньо потрібно змолоти. Є кавоварки, які володіють вбудованою функцією кавомолки. Вона відбирає необхідну кількість зерен для певної кількості чашок кави. Звичайно, така машина буде коштувати набагато більше, ніж звичайна кавоварка. Але гурмани знають, який неповторний смак і аромат у свіжозмеленої кави. Тому, перш ніж придбати апарат, необхідно подумати, чи готові ви віддати значну суму, щоб насолодитися чудовим смаком і ароматом кави. Варто зазначити, що обслуживание кофеварок киев здійснює інтернет-магазин coffeeplus.com.ua.

Існує кілька видів кавоварок:

1. Крапельна — є найпростішою і демократичною кавоваркою. Даний екземпляр можна часто зустріти в американських фільмах або серіалах. Принцип роботи досить простий: необхідно насипати мелену каву, потім в резервуар наливається вода, після кипіння, вона тонкою цівкою ллється у фільтр. Перевагою даної кавоварки є те, що можна за один раз приготувати каву на п’ять-шість людей. А часу на цей процес піде не більше 10-15 хвилин.

2. Капсульна — це недорога і популярна кавоварка. Хоча така кавоварка коштує недорого, вартість напою є досить значною. Це відбувається через те, що кава отримується з капсул, причому існують апарати з різними капсулами.

3. Ріжкова — це вид, який часто можна зустріти в ресторанах. Принцип роботи полягає в тому, щоб пропустити воду через каву, яка була попередньо утрамбованою. В даному випадку смак буде залежати від помелу кави. Один раз можна отримати відмінну каву, а в інший — просто зіпсувати напій.