Відбілювання зубів: сучасні способи та їх переваги

Куріння, вино, чай, кава, різні соуси та інші продукти неминуче залишають свій слід на зубній емалі. В результаті вона перестає бути білою, втрачає свій природний відтінок. Не рятує ситуацію навіть регулярне чищення зубів. Що ж робити?

imageПовернути зубній емалі світлий відтінок, а ротовій порожнині доглянутий вигляд можна за допомогою відбілювання. На сьогоднішній день у стоматології використовують різні методики, які різняться принципом дії і як наслідок — ефективністю. Якщо вас цікавить отбеливание зубов в Одессе, то радимо перейти за даним посиланням.

Види відбілювання

Так, наприклад, великою популярністю користується лазерне відбілювання, апаратне відбілювання сучасними системами і фотовідбілювання.

Також освітлити на кілька відтінків емаль можна і самостійно. Найчастіше для цього застосовується капа, в якій розміщується спеціальний склад. Капа виготовляється під індивідуальні параметри щелепи людини, в результаті чого не виникає дискомфорту при її використанні.

Однак в ряді випадків у пацієнтів підвищується чутливість зубів, що доставляє неприємні відчуття, які можуть виникнути не тільки під час вживання холодних або гарячих страв і напоїв, а й навіть при вдиханні повітря ротом. У такій ситуації фахівці рекомендують вдатися до процедур, які проводяться безпосередньо в клініці. Таким чином можна уникнути негативних наслідків.

Переваги відбілювання

Сучасні техніки відбілювання зубної емалі мають ряд переваг:

  • Ефективність. Досвідчені фахівці можуть повернути зубам натуральний відтінок або навіть зробити його світлішим, ніж він був на початковому етапі. У другому варіанті головне — не перестаратися. В іншому випадку зуби будуть виглядати неприродно білими.
  • Нешкідливість. На даний момент більшість стоматологів застосовують склади і методики, які не завдають шкоди зубній емалі і здоров’ю людини в цілому. Додатково лікар може порекомендувати пасту, яка знижує чутливість.
  • Ціна. Якщо ще кілька років тому освітлення коштувало дуже дорого, то зараз сума істотно знизилася. Подібні послуги по кишені людям навіть з невеликим рівнем достатку.

Додатково рекомендується регулярно проходити процедуру апаратного чищення зубної емалі. Вона також допомагає позбутися від нальоту і освітлити емаль на 1-2 відтінки.