Від яких продуктів худнуть? Частина 2

Білкові продукти

healthy-food

Риба також вважається підходящою для зниження ваги. Вона добре перетравлюється і не утворює багато жиру. Ефективніше буде приготувати рибу на пару.

Якщо говорити про м’ясо, то воно не повинно бути занадто жирним. Оптимальний варіант — куряче філе.

Кращим сніданком буде яєчня. Тому що яйця містять в собі багато кальцію, заліза і т. д. Після такого сніданку довгий час не з’являється відчуття голоду.

Житній хліб, висівки, хлібці допоможуть нормалізувати вагу. Завдяки ним швидше перетравлюється їжа, і не відкладається жир на стегнах і животі.

Крупи і їх вплив на зниження ваги

Серед круп, які впливають на схуднення, головними є гречка, рис та вівсяні пластівці. Вівсянка добре підійде на сніданок, її корисні складові прискорять роботу кишечника і шлунка. У рисі міститься вітамін В, що сприяє очищенню організму від непотрібних речовин. Гречка містить у собі незначну кількість вуглеводів, від яких можна поправитися.

Також для схуднення підійде вживання зеленого чаю. Від нього швидко спалюються жири. В день 4 чашки — рекомендована доза, тільки не перед сном.

Можемо зробити висновок, що продуктів-помічників для схуднення існує безліч. Вони кожному будуть по кишені, головне — бажання. Ну і до всього цього потрібно додавати заняття спортом. Навіть вдома, регулярно роблячи фізичні вправи, можна зробити свою фігуру неповторною.