Від чого залежить майбутнє шлюбу молодят?

Майбутнє шлюбу, залежить не від почуттів молодят, а від їх душевних якостей: егоїзму або його антипода, доброти або черствості, серцевої привітності або байдужості. Саме наявність цих властивостей визначає поведінку подружжя, наскільки вони підходять один одному і сумісні в побуті. Спочатку любов — тільки одна з численних ланок у подружньому житті і служить вона, головною спрямовуючою силою відносин в початковий період шлюбу.

images (1)Чим старшими стають люди, тим сильніше нахиляється центр її тяжіння в інші сторони сумісності. У цій ситуації будуть чітко видно характери людей і їх особистісні якості. Жити з людиною без любові, звичайно, можна і навіть дуже добре, якщо ставитися до чоловіка з душею, турботою і увагою. У цьому немає нічого дивного, адже в нинішніх умовах досить важко знайти людину по серцю. Надалі, при збереженні теплих взаємин в парі з’являються почуття.

Це може бути прихильність або звичка. Природою в людини закладена емоційна складова, тому без будь -яких почуттів люди жити не можуть. Погано, коли в сім’ї діє негласний нейтралітет почуттів. Це особливий вид холодності і мимовільного відштовхування обранця. У такому подружжі в повсякденному житті може бути і щастя, правда, залежить воно від любові до власних дітей. В особистих стосунках і в сімейному житті в цілому рідко зустрічаються безхмарні стосунки. Найчастіше трапляється якийсь сплав, що складається з успіхів і невдач.

Тому не потрібно шукати ідеальний приклад шлюбу, оскільки кожній людині доводиться вибирати, щоб зупинитися на потрібному варіанті. Втім, присутність любові у молодят робить їх світ яскравим і насиченим різноманітними враженнями. Своєрідна двоїста оптика, притаманна справжньому почуттю, виділяє всі достоїнства другої половини, а недоліки пропорційно зменшує. Ця неймовірна властивість робить обранця кращим, ніж він є насправді.

Такий фокус проробляє підсвідомість, налаштована на пом’якшення всіх існуючих недосконалостей людської природи. У повсякденному житті слабкі сторони дуже заважають почуттям. А коли невидима оптика згладжує собою гострі кути, то непорозумінь і суперечок буде набагато менше.