Вибрати модний жіночий годинник — легко!

В даний час дуже багато представниць прекрасної статі із задоволенням носять наручний годинник. На сьогоднішній день вони більшою мірою є яскравими і цікавими аксесуарами, ніж виконую свою основну функцію. Як же вибрати по-справжньому модний і стильний аксесуар?

150597184842В першу чергу потрібно визначитися зі стилем одягу, якому ви віддаєте перевагу. Ваш новий годинник повинен ідеально вписуватися у ваш образ. Потрібно розуміти, що спортивні моделі абсолютно не поєднуються з елегантними сукнями, а дорогі класичні аксесуари з рваними джинсами будуть виглядати просто безглуздо.

При виборі наручного годинника необхідно в обов’язковому порядку звернути увагу на такий параметр, як зручність. Даний аксесуар повинен влаштовувати вас у всіх відношеннях. Ідеально, якщо ви, надівши годинник вранці, можете не згадувати про нього до самого вечора (за винятком звірки часу). У зв’язку з цим купувати годинник без примірки не можна: невідповідні моделі можуть заважати вам в процесі носіння, чіплятися і псувати одяг.

Вибираючи жіночий наручний годинник, потрібно приділити належну увагу його корпусу. Якщо ви шукаєте практичний і бюджетний варіант, то сміливо віддавайте перевагу «нержавійці». Такий корпус буде стійким до пошкоджень і гарантовано прослужить дуже довго. Якщо ви шукаєте щось більш дороге і міцне, то придивіться до годинників з титановим корпусом. Корпуси найбільш розкішних моделей виготовляються з таких дорогоцінних металів, як срібло, золото і навіть платина.

Якщо ваш годинник виконує чисто декоративну функцію, то ви навряд чи будете думати про вибір механізму. Якщо ж вам завжди потрібно знати точний час, то вам доведеться зробити вибір між механічними і кварцовими моделями. Перші, як правило, потрібно заводити вручну, а другі працюють від батарейок. Механічний годинник потрібно періодично заводити і коригувати час, так як він іноді може поспішати або відставати. Кварцові моделі можуть похвалитися високою точністю часових вимірів.