Вибираємо жіночу вовняну хустку

Жіночі вовняні хустки носять модниці на шиї поверх верхнього одягу. Цей предмет гардероба додає образу презентабельності і стилю. Особливість виробів в тому, що вони зігрівають в холодну погоду, гармонують з різним вбранням та образами.

10a10c40cf86a916f29f7ed1567dcfe7Купити хустку на шию можна, як для цілорічного носіння, так і для осінньо-весняного сезону. Відрізняються такі моделі лише складом тканини. Для цілорічних варіантів використовується винятково шерсть, а для сезонних речей поєднання вовни з акрилом.

Варто зазначити, що шерстяной платок ви можете придбати на сайті fashion-accessories.com.ua за привабливою ціною.

Залежно від розміру і призначення вовняні жіночі хустки діляться на 2 види:

 

  • шийні;
  • головні.

Розмір шийного виробу становить 40 -70 см, а головного — 70-120 см.

Крім різного призначення вовняні жіночі хустки представлені в різних забарвленнях і дизайні.

Модні віяння 2018

В тренді хустки з яскравими принтами. Вони дозволяють урізноманітнити буденний гардероб. При виробництві жіночих вовняних хусток на шию найчастіше використовується тип підгинання — вії. Таке рішення надає виробу особливий шарм.

Складнощі вибору

Купити хустку на шию можна і на ринку, і в модному бутіку, головне, щоб аксесуар підходив і гармоніював з образом.

Критерії вибору вовняної хустки:

 

  • Розмір. Як зазначалося вище, в залежності від призначення розміри хусток можуть відрізнятися, тому перш, ніж купити хустки з вовни, варто визначитися, з якими речами ви будете їх комбінувати.
  • Якість виробу. У моді виключно натуральні матеріали і якісні речі. Економія на аксесуарах може неабияк зіпсувати зовнішній вигляд. Уникнути цього можна, якщо вибирати добротні вироби.
  • Дизайн. Підбір жіночої вовняної хустки залежить від особливостей гардероба, стильових переваг. Важливо, щоб річ підходила до вбрання, інакше можна добитися ефекту «папуги».
  • Вартість. Якісні і натуральні вироби не можуть коштувати дешево. Якщо плануєте купити хустку з вовни, зробити краще це в спеціалізованому магазині.