Вибираємо жіночу парасольку

Жіноча парасолька — це не тільки якісна броня від опадів, це ще й аксесуар, який підкреслює смак його власниці. Хороша жіноча парасолька повинна бути міцною, зручною, а так само мати неперевершений дизайн. Кожна дівчина повинна вміти правильно вибирати парасольку.

zontik-103Купити парасольку можна практично на будь-якому ринку, але ми радимо купувати її в хорошому інтернет-магазині, який займається продажем виключно парасольок. Там велика ймовірність, що купите якісний виріб.

Всі парасолі діляться на механічні, напівавтоматичні і автоматичні. Автоматична парасольку може як відкриватися, так і закриватися при натисканні на кнопку. Напівавтоматичні відкриваються натисканням кнопки, а ось закривати доведеться вручну. Механічні парасолі найдешевші, але в той же час і довговічні, але як розкривати, так і закривати доведеться вручну.

Найчастіше жінки віддають перевагу парасольці-тростині, які найбільш стійка до поривів вітру. Вони самі надійні і довговічні. Головний недолік парасольки-тростини — не дуже зручні габарити і відносно велика вагу.

Що стосується матеріалів для виготовленняпарасольки, то тут поліестер поза конкуренцією, так як краплі з нього скочуються миттєво, а висихає парасолька за лічені хвилини.

Каркас парасольки виготовляється з спиць. Їх кількість коливається від 6, і до 16 штук. Кількість спиць сильно впливає на міцність конструкції в загальному. Найоптимальніше кількість спиць — 8 штук. Міцність залежить так само не лише від кількості, а й від матеріалу, з якого виготовлені спиці.

Ще один дуже важливий момент — ручка парасольки. Можна вибирати між парасольками з прямими ручками, і парасолями з ручками-гачками. Особливої різниці в експлуатації немає, вибирайте ту, яка вам зручніша в руці. Матеріал ручки буває різним. Тут все вирішує ціна.

Колір парасольки чоловікові вибрати набагато простіше. Жінці потрібна яскрава, барвиста парасолька, яка буде привертати увагу. Саме це і ускладнює вибір.