Вибираємо жіночі трусики

Правильно вибрати трусики так само важливо, як і бюстгальтер. Якщо вибір неправильний, то жінка буде відчувати дискомфорт протягом усього дня.

slips10Якщо дотримуватися всього кілька елементарних правил, можна вибрати ідеальну нижню білизну, яка буде комфортною і улюбленою.

Основні правила вибору трусиків:

1) Якщо купуєте білизну для щоденного використання, то вибирайте дихаючі тканини, які приємні для тіла.

2) Не поспішайте відразу хапати ті трусики, які сподобалися за зовнішнім виглядом. Розмір повинен бути вашим. Погодьтеся, що синці, садна і плями — не дуже приємне явище, яке можу відбутися, якщо трусики підібрані неправильно.

Обов’язково приміряйте трусики під час покупки! Справа в тому, що різні тканини і фасони сідають на тіло по різному. На вигляд вибирати не варто, тут велика ймовірність помилитися. Тільки не потрібно приміряти на голе тіло, невідомо хто до вас їх міряв. Після покупки відразу ж виперіть обновку. Приміряючи обов’язково враховуйте той факт, що на вас вже надіті одні трусики, але якщо білизна тісна, то ви це точно відчуєте.

Найкращий матеріал для нижньої білизни — натуральна бавовна. Чим менший відсоток синтетичних волокон — тим краще. Синтетика потрібно для того, щоб надавати трусиків довговічності і еластичності. Але не варто сильно захоплюватися синтетикою, адже вона призводить до зайвого потовиділення, при цьому створюються всі умови для захворювання дисбактеріозом і молочницею. Мереживною обробкою теж сильно не захоплюйтеся, так як вона може бути сильним подразником для шкіри. Якщо ви носите білизну з мереживом, то напевно знаєте, що воно часто натирає. Це прямий шлях до алергічної реакції.

Якщо у вас невеликий животик, то завдяки правильно підібраному білизні його можна приховати. Для цього використовуються високі еластичні трусики . Це дуже цікава штука, особливо якщо одягається під плаття!