Вибираємо жіночі штани для проблемної фігури

Часи, коли жінки носили виключно спідниці, вже давно пройшли. Сучасний асортимент жіночих штанів надзвичайно величезний, і серед такого різноманіття дуже легко загубитися. Як же вибрати модель по фігурі? Про це ви дізнаєтесь далі в статті.

Bryuki-uzkie-zhenskie-2017-goda20Володаркам повних ніг варто відмовитися від носіння вузьких облягаючих футболок і аналогічних штанів. Такі моделі візуально збільшать ваші недоліки і залучать до них зайву увагу. Найкращий варіант для жінок з повними ногами — класичні штани. Такі моделі, трохи звужуються донизу, і візуально подовжать фігуру.

Якщо у вас виступає живіт, то вибирати надмірно обтягуючі штани теж не варто. Зате штани, виготовлені з еластичного матеріалу зі стягуючим ефектом, можуть ідеально вам підійти. Однак краще підібрати більш вільний верх, якщо потрібно приховати недоліки. Ремені для штанів протипоказані. Також не варто купувати дешеві штани, які утворюють безліч складок — вони дуже добре «видають» проблемний живіт.

Жінкам з фігурою типу «груша», яка передбачає повні стегна, не просто вибирати штани. В даному випадку вибирати прямі моделі. Надмірно широкі моделі моментально підкреслять всі недоліки вашої фігури. Якщо стегна занадто великі, то їх слід прикрити одягом навипуск. Однак не варто старатися. Якщо ви виберете занадто довгий верх, то він візуально зробить ноги коротшими, що ще більше погіршить ситуацію. Для того щоб зрівноважити фігуру, краще вибрати піджак з широкими плечами.