Вибираємо жіночі кросівки правильно

У всіх спортивних магазинах представлений широкий вибір кросівок, що відрізняються за зовнішнім виглядом і функціональністю. При цьому багато жінок не знають, як зробити правильний вибір. Тому перед покупкою потрібно підготуватися, ознайомившись з основними критеріями вибору.

nike-wmns-air-huarache-sunset-tint-1Жіночі кросівки — це спеціальне взуття, призначене не лише для прогулянок. Тому не варто орієнтуватися на критерій «подобається». В першу чергу взуття повинно бути зручним. Нога повинна відчувати комфорт. Отже, вибір жіночих кросівок.

Фахівці рекомендують купувати кросівки у вечірній час. Чому? Секрет полягає в тому, що ввечері ноги трохи набрякають. Тому, взуття, вільне в ранкові години, може викликати дискомфорт у вечірній час.

Зовнішній вигляд

Колір і конфігурація взуття — особиста справа кожного. Але звертатися потрібно тільки у спеціалізовані магазини. У перевірених торгових точках можна придбати якісні женские кроссовки, які відповідають таким критеріям:

• рівні шви;
• відсутність патьоків клею;
• відсутність неприємного запаху;
• наявність шнурків.

На якісному взутті завжди вказана компанія-виробник. Бренди завжди дозволяють ознайомитися покупцеві з матеріалом, з якого виконані окремі елементи взуття.

Вивчення окремих деталей

Якщо кросівки відповідають елементарним вимогам, необхідно вивчити дрібні, але дуже важливі нюанси. Наприклад, супінатор у спортивному взутті захищає ноги від втоми. Безумовно, для занять в тренажерних залах така вимога не є обов’язковою.

Чи знімається устілка? Вибираючи красиве взуття, багато жінок забувають про цю дрібницю. Кросівки з незнімною устілкою вже через 2-3 тренування будуть наповнювати приміщення неприємним запахом.

Зверніть увагу на крайку, розташовану навколо щиколотки. Вона повинна бути м’якою. В іншому випадку мозолі і дискомфорт гарантовані. Для туристичних походів і відпочинку можна вибирати взуття з натуральної або еко-шкіри. Але синтетичні матеріали також заслуговують на увагу, особливо, якщо мова йде про заняття у закритих залах. Деякі види синтетики коштують набагато дорожче шкіряних моделей взуття. Зверніть увагу, що кросівки повинні «дихати», забезпечуючи комфорт і зручність.