Вибираємо жіночі чоботи

Чоботами прийнято називати взуття, що має високу халяву. Дана умова обов’язкова, інакше це вже не чоботи.

modnye-zhenskie-sapog-1Довжина халяви повинна бути до колін, іноді навіть вище колін. Зустрічаються моделі, у яких довжина халяви досягає верхньої частини стегна. Платформа може бути різною. Це і шпилька, і платформа, і просто плоска платформа. Все залежить від ваших уподобань.

Головне призначення чобіт — не дати їх господині замерзнути в холодні пори року. До речі, зараз є і літні чоботи. Вони дуже зручні, не дають нозі потіти, носяться не гірше, ніж хороші сандалі. Найперші чоботи були призначені для того, щоб зберігати жіночі ніжки в теплі.

Завдяки хорошим дизайнерам на ринку з’явилася велика кількість чобіт, так що кожна особа жіночої статі зможе підібрати собі те, що подобається найбільше. Радимо купувати чоботи від великих виробників, адже тільки так можна забезпечити себе якісним взуттям за доступною ціною.

Сама остання модна тенденція в жіночих чоботях — це ковбойські чоботи. Носок у них найчастіше круглий, але буває і гострий. Характерна риса — скошений каблук. Висота таких чобіт рідко перевищує область колінного суглоба, але зустрічаються різні моделі. Основний матеріал для виготовлення — шкіра. Не радимо купувати взуття зі шкірозамінника, так як воно не дуже зручне в носінні і служать один, максимум два сезони, а потім починають рватися і облазити.

Ніколи не виходять з моди класичні чоботи. Їм характерна висота халява нижче коліна. Головне в класичному чоботі — це те, що вони здатні зробити жіночу ніжку витонченішою та стрункішою. Кількість різновидів класичних чобіт настільки велика, що підрахувати практично неможливо. Розмаїття на ринку величезне, вибрати є з чого.

Найголовніше — це не економити на якості, в іншому випадку замість довгоочікуваної покупки отримаєте головний біль, а гроші витратите даремно.