Вибираємо якісну постільну білизну

Спальню складно назвати комфортною, якщо в ній відсутня якісна, красива і стильна постільна білизна.
1926628545-kofe

Вибір комплектів постільної білизни на сучасному ринку просто величезний і буває вкрай важко підібрати саме той, який ідеально впишеться в концепцію вашої спальні. Більшість людей любить, щоб домашній текстиль поєднувався між собою і був витриманий в певній колірній гамі і в одному стилі. Тому, краще всього відразу купити набір махрових рушників, і постільну білизну, пледи, подушки — так відразу буде видно загальну картину і ви не помилитеся у виборі. Придбати якісну постільну білизну ви можете на сайті https://uamag.net/ вже зараз.

Якщо говорити про якість тканини, то для комплектів постільної білизни середнього цінового сегмента найкраще вибирати бязь. Ще в минулому столітті такий матеріал називали «паперовим», а зараз бязь вважається хорошим вибором. Вона виготовляється з одинарних ниток звичайним полотняним способом. Така технологія дозволяє отримати досить міцну білизну при мінімально можливій собівартості.

Якщо ж білизна з бязі вам здається недостатньо міцною, то зверніть увагу на комплекти з ранфорса, який вважається аналогом бязі, але є більш щільною і, відповідно міцною його версією. Ранфорс виготовляється з довговолокнистої єгипетської бавовни, яка в процесі обробки вичісується і полірується. В кінцевому рахунку така тканина виходить дуже гладкою, м’якою і зносостійкою.

Зверніть увагу на таку тканину як сатин. Він традиційно вважається найбільш міцним, оскільки хоч і виготовляється з бавовняних ниток, але вони переплітаються не традиційним перпендикулярним способом, а в більш складній комбінації, яка дуже сильно підвищує зносостійкість білизни. Така технологія дозволяє отримати не тільки гранично міцний матеріал, але він ще й має таку ж гладкістю, як у натурального шовку. При цьому сатин є дешевшим, відмінно витримує вплив машинних прань і служить виключно довго.

Якщо ви не любите прасувати білизну кожен раз після прання, доцільно буде купити полікотон, оскільки він не мнеться. Тканина має бавовняну основу, але до неї додається значна (до 48 відсотків) кількість поліестеру, який не тільки надає гарний блиск, але також гладкість і підвищену міцність. Все це дозволяє прослужити полікотону навіть при частих праннях досить тривалий час. У більшості готелів світу як раз використовується вищевказана білизна, яку цінують за виняткову зносостійкість і презентабельний зовнішній вигляд.

До елітних версій білизни відноситься перкаль, з якого в давнину шили вітрила. Білизну з перкалю відрізняє м’якість і ніжність, яка з’являється після спеціальної обробки. Спати на такій білизні надзвичайно комфортно.