Вибираємо хорошу шубу

Перші шуби з’явилися дуже давно, проте до цих пір цей верхній одяг залишається предметом розкоші. Дозволити собі вироби з натурального, високоякісного хутра можуть далеко не всі. І також як і раніше шуби цінуються дуже високо, а тому до їх купівлі слід ставитися з особливою увагою.

norkovie-shubi-17На жаль, сучасні ринкові тенденції призвели до того, що дуже легко замість справжньої норковій шубки придбати підробку, нехай вона буде і непоганої якості. Так продавці дуже часто видають хутро чорнобурки за песця, а фарбований бабак або стрижений кролик стають норкою.

Тому збираючись за покупкою слід знати куди дивитися і на що звертати увагу.

Мета. Перед тим як йти в магазин, подумайте для чого ви купуєте той чи інший хутряний виріб. Якщо вам потрібно грітися в суворі зимові морози, то свою увагу слід звернути на не надто статусні, але дуже теплі хутра лисиці, соболя або мутона. Вони прекрасно захищають від снігу і вітру. Тим же хто сприймає шубку як елемент вечірнього вбрання, на теплозахисні властивості хутра, можна не дивитися. Тут кращим варіантом стане норка, горностай або бабак. Вони дуже красиві, але досить холодні.

Для того, щоб убезпечити себе від підробки варто вивернути шубу на виворіт і ретельно перевірити шви. Вони повинні бути якісними, щільно зшитими без зайвих ниток і будь-яких інших дефектів. Дуже часто трапляються клеєні шуби, коли замість ниток, шматочки хутра з’єднують за допомогою клею. Носіння такого виробу буде вкрай нетривалим, тому купувати його не варто.

Пошукайте печатку, яка має бути розташована на вивороті шкури. Вона дає інформацію про країну-виробника хутра та інші дані, які безсумнівно є доказом якості продукту. Якщо така печатка відсутня, не можна з точністю стверджувати про походження шубки.

Не менш часто виробники підміняють одне хутро іншим. Тому, слід знати про особливості того чи іншого хутра: хутро норки має однакову довжину, досить жорстке, але практично не колеться. Бобер володіє густим хутром з м’яким пухом. А ось ворс кролика дуже м’який і зовсім не колеться.

Будьте уважні, вибираючи шубку. Краще віддати перевагу спеціалізованим магазинам, де завжди можна попросити показати сертифікат якості виробів. І тоді не буде прикро за марно витрачені гроші.