Вибираємо хорошого стоматолога

Запорука успіху в сучасному світі — гарна усмішка. Ті часи, коли білосніжна і здорова усмішка була доступна тільки зіркам шоу-бізнесу, давним-давно пройшли. В даний час кожна людина, яка стежить і піклується про своє здоров’я, звертається до стоматолога. На жаль, його не так просто знайти, як це може здатися. Професіоналів, що виконують свою роботу якісно, знайти, часом, є проблематично.

1 (26)Часто зустрічається таке питання: чим же керуватися, вибираючи стоматологічну клініку? Порада: не слід віддавати перевагу тому стоматологічному центру, який розташований до вас ближче всіх інших. Часто відбувається так, що час, який ви заощадите на дорозі, обернеться вам непередбаченими грошовими витратами.

Хороші лікарі є і в державних поліклініках. Тому не варто упереджено ставитися до фахівців державних установ. Однак правда полягає в тому, що в державних лікарнях, на відміну від приватної стоматологии киева, немає сучасного обладнання та потрібних медичних препаратів.

При виборі стоматологічної клініки, потрібно приділяти увагу наступному:

1) Кабінет повинен бути чистим, не повинно спостерігатися безладу. При вході вам обов’язково повинні давати бахіли для дотримання санітарних норм.

2) Технологічно стоматологічний кабінет повинен бути оснащений дуже добре. Настільки, що самому впоратися з усією технікою лікарю буде не під силу. Тому йому зобов’язаний допомагати асистент.

3) При проведенні процедури ви повинні знаходитися в напівлежачому стані. Таке розташування вашого тіла має забезпечувати спеціальне крісло з приводом спинки.

4) Стоматологічна установка повинна бути забезпечена слиновідсмоктувачем і портативним пилососом, щоб лікар швидко видалив слину і залишки пломбувального матеріалу.

5) Клініка зобов’язана мати всі засоби, які забезпечать дезінфекцію. Це захистить вас, пацієнта, і лікаря від проникнення в організм злоякісних і серйозних інфекцій після установки имплантата.

6) Асистент і сам лікар зобов’язані мати повну екіпіровку, в перелік якої входить маска, рукавички і захисні окуляри.

7) Перш, ніж приступати до процедур, необхідно вколоти знеболювальне.

8) Обов’язкова наявність радіовізіографа. Даний прилад дозволить з мінімальною часткою опромінення переглянути кісткову тканину і стан коренів зубів за допомогою рентгенівської трубки.

9) Кожна процедура повинна обумовлюватися письмово. Кожна клініка зобов’язана надавати гарантію на свої процедури і результати лікування.