Вибираємо хороший пуховик

Зима змушує ховати улюблені шкіряні курточки та пальто в шафу, а на їх зміну діставати, або ж купувати теплі пуховики.

puhoviki-overЯкщо пуховика у вас немає, але збираєтеся його купити, то, швидше за все, хочеться купити якісний товар, який прослужить не один сезон. Саме про те, як вибрати якісний пуховик, ми і поговоримо в цій статті.

Рівень тепла всередині пуховика залежить від якості наповнювача. Найбільш теплим пухом володіють плаваючі птиці. Співвідношення дрібного пера і пуху всередині пуховика так само відіграє велику роль. Додають перо для того, щоб здешевити виробництво, а відповідно і вартість речі. Якщо хочете дуже теплий пуховик, то пуху в ньому має бути не менше 70%. Пуховики з синтетичним наповнювачем дешевші, але не варто на них реагувати негатвино. Синтетика теж може бути різною, іноді за своїми якостями вона навіть перевершує пух. Зверніть також увагу на те, що в недалекому майбутньому деякі відомі бренди планують повністю відмовитися від натурального пуху. Причини на це є, і дуже вагомі. Фахівці Кореї і Японії на стільки швидко розвивають свої технології, що незабаром покращувати якості синтетики можна буде до безкінечності, а ось можливості пуху дуже обмежені.

Найзручніший варіант пуховика — це пуховик-трансформер. Це підтвердять всі його власниці. Пуховики-трансформери використовують в своїй конструкції підстьобування на кнопках, які в теплу погоду відстібаються. Так само можна відстебнути хутро і капюшон, а під час прання ця функція незамінна. Дизайнери зараз постійно проводять експерименти з двосторонніми пуховиками, у яких обидві сторони є парадними, тобто якщо одну сторону замастити, або ж вона зносилася, то можна просто вивернути пуховик і носити як новий.

Якщо говорити про тканини, то сьогодні часто використовується не тільки нейлон, а й просочені спеціальними рідинами бавовну і шерсть. Несподівано, чи не так? Зустрічаються такі моделі рідко, коштують дуже дорого, але все ж таке є.