Вибираємо хороший гаманець

Кожен з нас використовує гаманець повсякденно, який виконує не останню функцію зберігання грошей. Також він є невід’ємною частиною стилю і образу людини. Тому виділимо основні моменти, на які необхідно звертати увагу при виборі даного товару.

55f4ce8f9ab46b666ab1a01056f4e6c4268af72eФорма

Кожна людина індивідуальна і хтось зупиниться на виборі довгого гаманця у вигляді клатча, а інша людина вибере короткий, який складається навпіл. Багатьом ближче сучасний стиль, а комусь — класичний. У наш час в моді різноманітні форми, тому кожен має право залишатися вірним саму собі і придбати гаманець улюбленої форми. Але перед походом в магазин задумайтеся, який саме гаманець вам потрібен.

До того ж, вас може зацікавити интернет-магазин сумок Fashion Trends в Украине, в якому можна придбати якісні сумки, гаманці та інші речі за вигідними цінами.

Гаманці, що користуються найбільшою популярністю:

  • мають форму обкладинки з кишенями для кредиток і затискачем для грошей;
  • з декількома згинами і відділеннями для банкнот, монет і кредиток;
  • з відділеннями для купюр, монет і кредиток;
  • гаманець в який купюри поміщаються, без вигинів.

Кожен з нас зупинить свій вибір на тому, який йому до душі.

Матеріал

Для виготовлення гаманців використовуються в основному 4 види матеріалу.

1. Екошкіра — це симбіоз шкірозамінника і шкіри. Він є приємним і м’яким матеріалом. За зовнішнім виглядом він схожий на натуральну шкіру. Гаманці з даного матеріалу дуже міцні, мають великий термін служби і невелику вартість.

2. Штучна шкіра за своїми зовнішніми властивостями нагадує натуральну. Але за терміном служби він звичайно ж поступається. Зовнішній вигляд втрачається набагато швидше: утворюються подряпини, тріщини та інші ушкодження. Але ціна даного вироби приємно здивує, що є невід’ємним плюсом цього товару. Тому якщо ви хочете економний варіант даної покупки, то даний гаманець вам підійде.

3. Натуральна шкіра, звичайно, є лідером з усіх наявних матеріалів. Вона дуже практична у використанні, не вимагає особливого догляду, протягом дуже довгого часу зберігає зовнішній вигляд. Але при покупці гаманця з натуральної шкіри будьте уважні, тому що існує дуже багато підробок, які дуже важко відрізнити від оригіналу, але в процесі експлуатації це все дуже швидко проявляється.

4. Текстиль. Незважаючи на привабливий зовнішній вигляд, хочеться вас попередити, що цей варіант недовговічний, дуже швидко втрачає свій зовнішній вигляд, і не володіє водовідштовхувальними властивостями. Тому, якщо ви все-таки маєте намір купувати цей гаманець, то вам необхідно звертати увагу на наявність просочення, яка не дасть вашим грошам промокнути.

Вибираючи гаманець обов’язково зверніть увагу на якість шкіри. Якщо товар виготовлений з якісної сировини, то він буде мати м’якимі приємним на дотик. Структура повинна бути однорідною, без видимих дефектів. Шкіра повинна бути щільною. Також зверніть увагу на забарвлення. Воно повинно бути стійким. Наступне, на що потрібно звернути увагу, це якість виготовлення. Для цього загострити свій погляд на рівності швів та на підкладковий матеріал. Також всі наявні механізми повинні бути справні. Справжність товару вам гарантує наявність сертифікатів якості, гарантійного талона і фірмової упаковки. Нехай вибір гаманця принесе вам тільки задоволення!