Вибираємо хороші шкарпетки

Шкарпетки, по своїй суті, є цілком собі важливим елементом як чоловічого, так і жіночого гардероба. Дуже важливо, щоб якість шкарпеток була хорошою, а самі шкарпетки були практичними і комфортними при носінні.

536485205_w640_h640_97615279_46838__221_093330Для виготовлення шкарпеток застосовуються найрізноманітніші матеріали, але, природно, самим популярним і в наш час, незмінно залишається бавовна. Далі йде поліестер і шерсть. Крім усього іншого шкарпетки бувають з нейлону, бамбука або віскози. Досить дорогими вважаються шкарпетки з шовку, але, слід зазначити, що показники практичності, а також якості, не найвищі, незважаючи на той факт, що представлені вироби виглядають дуже естетично.

Розглянемо конкретніше матеріали:

Бавовна. Відмінно випускає повітря, показує позитивні показники теплоізоляції. Крім усього вона є досить міцною і не потребує особливого догляду, а головне, вартість не надто велика на шкарпетки з представленої тканини.Однак, не треба забувати, що і бавовняні шкарпетки бувають різної якості.

 
Льон. У даного матеріалу високі показники проникнення повітря і гігроскопічності. Шкарпетки з подібного матеріалу мають відмінну теплоізоляцію і, на відміну від інших матеріалів, цілком зносостійкі. Основним недоліком таких шкарпеток буде досить значна вартість, і зустріти їх на прилавках магазинів складно.

Нейлон і поліестер. Шкарпетки з даних тканин, є одними з найбільш дешевих, так як якість у них погана. Представлені вироби фактично не випускають повітря, що говорить про їх негігієнічність, і вони дуже погано зберігають тепло. Однак, якщо в складі шкарпеток тільки 20% поліестеру, а решта бавовна, то такі шкарпетки купувати можна. Зовсім малий вміст нейлону або поліестеру в шкарпетках, дає можливість їм зберігати форму.

Віскоза. Представлений матеріал синтетичного типу непогано випускає повітря і є дуже навіть гігієнічним. Шкарпетки з даної тканини, реалізовуються за прийнятною ціною, добре виглядають і мають високі показники зносостійкості.